reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Kochane, bylam dzis na prentalnych. Wszystko super, dzidzia crl 7.76 ale przeziernosc karkowa az 2.4! Czekam na wynik pappa. Jakie u was wyniki? 13 plus 2 dni .
Lekarz powiedział coś więcej ?
Kurczę papa to tylko statystyki [emoji848]
Najbardziej wiarygodne byloby nifty tylko , że tu koszty spore .

Wiem,że nie jest łatwo, ale postaraj się myśleć pozytywnie - może to błąd pomiaru.
 
Kochane, bylam dzis na prentalnych. Wszystko super, dzidzia crl 7.76 ale przeziernosc karkowa az 2.4! Czekam na wynik pappa. Jakie u was wyniki? 13 plus 2 dni .
Pamiętaj, ze NT zależy od wieku ciąży. 13+2 to taki „graniczny” okres na oznaczenie przeziernosci z uwagi na to, ze dziecko zaczyna przybierać pozycje bardziej wyprostują, co daje mniej miarodajne wyniki NT.
Moja ginekolog za normę uznaje 2,5 mm
 
Pamiętaj, ze NT zależy od wieku ciąży. 13+2 to taki „graniczny” okres na oznaczenie przeziernosci z uwagi na to, ze dziecko zaczyna przybierać pozycje bardziej wyprostują, co daje mniej miarodajne wyniki NT.
Moja ginekolog za normę uznaje 2,5 mm
U mnie z poczatku bylo 2.8 ale caly czas sie obracala dzidzia i udalo sie 2 razy zmierzyc
 
reklama
Kochane, bylam dzis na prentalnych. Wszystko super, dzidzia crl 7.76 ale przeziernosc karkowa az 2.4! Czekam na wynik pappa. Jakie u was wyniki? 13 plus 2 dni .
Miałam prenatalne w 13+1, przezierność 1,6 mm. Teoretycznie do 2,5 jest norma.
Jeżeli tylko finanse pozwalają, to polecam Ci zrobić badanie typu Nifty (będziesz miała pewność sytuacji i spokój), bo Pappa może tylko namieszać Ci w głowie i niepotrzebnie zestresować.
 
Do góry