reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hejka

Dzisiaj u mnie koszmar.. z rana byliśmy z mężem przerażeni :-( Michał jak zawsze przyszedł do nas do łóżka ok 6 i co jakiś czas popłakiwał.. wstaliśmy o 7.30 i Michał nie umiał otworzyć oczu :szok: byłam strasznie wystraszony i ciągle przyklejony do nas.. przemywaliśmy mu oczy, próbowaliśmy otworzyć mu je, dawaliśmy zabawki i nic.. ciągle zamknięte. Po 2 godz je lekko otworzył ale źle reagował na światło.. po śniadaniu pojechaliśmy na pogotowie i okazało się, że ma zapalanie spojówki w jednym oku :-( ale z rana strachu się najedliśmy.. I jeszcze dostał biegunki.. nie wiem co z tym moim dzieckiem się dzieje? Czy mogą być takie efekty szczepionki?

Jakoś mi dzisiaj źle.. a jeszcze mąż mnie namawia na pizzernie..
 
reklama
Hey,
ja dziś na obiad zrobiłam chińskie danie z bambusem i kiełkami fasoli mmm... uwielbiam... Poza tym mam mega lenia i nic mi się nie chce... Wieczorem idziemy do sąsiadów na torta bo ich 11-letni syn ma urodziny więc idziemy z prezentem.

Co do porodu to przy poprzednim porodzie bałam się, że będę się mordować a i tak skończy się na cc. Oczywiście wykrakałam sobie i teraz tylko z tego powodu wolałabym mieć cc. Poza tym ii tak mam już bliznę więc po co mi blizna na brzuchu i na dole. Zobaczymy jak się wyjdzie. W poprzedniej ciąży lekarz spanikował, że dziecko na usg ma za mały brzuch a przy porodzie okazało się, że nie brzuch za mały a głowa za duża hehe... Jak teraz też tak będzie to mam nadzieje, że szybciej zdecydują się na cc a nie po 9 godzinach...

Natkusia mój tez już miał 2 takie poranki i sam się więcej przestraszył, że oczek nie może otworzyć...

Kobietka no lepiej skonsultuj się z lekarzem jak uważa, lepiej dmuchać na zimne...
 
Ostatnia edycja:
Natkusia moja Martynka też kiedyś tak miała. miała zapalenie obu spojówek. dostała kropelki do oczu (co godzinę musiała mieć wkraplane - to był koszmar) ale dość szybko jej minęło. okład z zaparzonej herbaty kazali nam też na oczka przykładać, a tą zaparzoną herbatą oczka przemywać
 
My dzisiaj byliśmy na WOŚP :) i taki piesio zbierał datki nosił puszkę golden retriver :) słodki :)
No i zjedliśmy gofry z bitą śmietaną i polewą czekoladową :)

A do tego... do wizyty zostało już tylko 5 dni :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Helou :-)

Ja bardzo dobrze znioslam cc, nic nie czulam, tylko takie bujanie, wiec normalnie. Teraz tez postaram sie o cc, boje sie sn, bo moja znajoma tez miala pierwsze cc, potem nastepne dziecko zaczela rodzic sn, ale i tak skonczylo sie cc:baffled:
 
O tych gofrach też myślę od kilku dni. Już nawet została zakupiona polewa i bita śmietana :p Chciałabym jeszcze gdzieś kupić takie owoce zżelowane, ale niestety nie wiem czy można to gdzieś dostać :/

Dzisiaj jednak raczę się...budyniem czekoladowym, dawno takiego nie jadłam :D Do tego samolubnie sama zjem cały....z pół litra mleka...
No i wczoraj i dziś zaliczyłam sok z sokowirówki (marchew i burak), żeby dziś usłyszeć w programie, że żelazo z buraka się nie przyswaja :p no ale chociaż jakiś witamin dostarczę ;)
 
Witam,
mnie wciąż męczą wymioty, więc nie odzywam się, boledwo żyję.....pewnie jeszcze trochę to potrwa, niestety.....ale z dobrych wieści-w środę byłam na usg i widziałam wiercacego się bobasa, w czwartek byłam u ginki...i wreszcie mam L4 , wiek ciąży w badaniu wyszedł taki sam jak na usg, czyli 9tc...nietety tym razem czeka mnie już planowe cc
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
 
Dziewczyny a może tak z innej beczki... nieco niedyskretnie :) Ile wydajecie na utrzymanie rodziny miesięcznie? Pytam te mamusie które mają już więcej niż jednego dzieciaczka :)
 
Natkusia- moja corcia tez miala taki problem. U malych dzieci przy infekcjach to dosc czesto sie zdaza ta ropka w oczkach. Mala dostala krople i przeszlo szybko. Co do porodu ja przy cc czulam tylko jak mala wyciagali, ale zadnego bolu. Dziwne uczucie :eek:. No i tez wolalam nie patrzec w te lampy, bo wszystko sie odbija w nich! Szok. Ja tez slyszalam, ze najgorszy porod to najpierw dlugo meczyc sie sn, a potem i tak ciachaja, bo wtedy sa negatywne skutki jednego i drugiego. No ale wiadomo, ze nie raz jest taka koniecznosc i nie ma wyboru.
 
reklama
Witam was mamuśki w niedzielny wieczór. Ja po pracy, umęczona leżę z nogami w górze i liczę na jakiś masaż ;)
Dziś w końcu powiedziałam szefowi ze znowu jestem w ciąży. Strasznie bałam się tej rozmowy, szczególnie że macierzyński będę miała w największy sezon... O dziwo szef pogratulował, przytulił ( bo oczywiście hormony swoje zrobiły i od razu zaczęłam płakać) i powiedział że mam się głupia cieszyć a nie przejmować pracą. Ulzylo mi niesamowicie bo myślałam że zrobi kwaśną mine.
Asiolek ja tu inną walutą obsługuje więc nie ma sensu żebym pisała o wydatkach. Choć gdy byłam w Polsce w grudniu strasznie mnie zdziwiło że mimo przeliczenia z euro na zł wszystko tak czy tak w Polsce jest o wiele droższe!
 
Do góry