reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Po odprężajacym dniu przyszedł czas na relaksujący wieczor...
;)
Moje dwa miodowe miesiące z dziewczynami chyba sie koncza ;)

Bliźnięta to ciezki temat. Podwójne szczęście, ale robota poczworna.
A moje jeszcze duzo spia, co bedzie dalej??? Jestem troche przerażona.

EWAELINKA - to wyobraź sobie, ze teraz budzi sie druga i w najlepszym wypadku zaczynasz wszystko od poczatku, a w najgorszym druga budzi pierwsza i wtedy jest naprawdę strasznie ;) Taki mamy dzis dzien...
Bez pomocy w ciagu tygodnia załamałabym sie, nie umiałabym sobie poradzić. I tak te 8-9h z dziewczynami sam na sam daje mi w kość. Jak moja mama raz na kilka dni nie moze przyjść o od 16 do ok 19 jestem sama z trojka to mam mega stresa :)

GORGUSIA - my chyba tez do zoo jutro.

FIUUFIUU - perfekcyjnie :)

GAWIT - spokojnej nocy!!!

Jestem taka zmęczona, bede błagać moje panny o litość. Ale jedna przespała ostatnie 5h wiec az sie boje jakie ma dalsze plany.
 
reklama
GORGUSIA - O 10.00 jest karmienie fok, drugi 'wybieg' jak sie pójdzie w lewo, a nie w prawo zgodnie z kierunkiem zwiedzania. Zaraz obok misia polarnego. My od misia i fok zaczynamy bo młody uwielbiam i do foki krzycz: foooooczka, przyjdę jutro ;)
My tez chcemy byc rano, a jak wyjdzie to sie zobaczy :)

Jakby co to mocno różowy wozek to ja :)

Jedna pannę uspilam, chyba juz mocno spi i jakby co to jej juz siostra nie obudzi, bo druga ani myśli spać :/
M. usypia synka.
 
Wlasnie ,właśnie ja po 20.09 będę w aglomeracji więc jakby ktoras chciała,to ja mogę sie urzeczywistnić.
Nudzi mi się
Pojechałam do maca po kawę,wypiłam. Stacjonuję pod netto 300m od domu. Cyce sie pełne robią....zechciało mi się być twardą :-D
Madison ja jestem pelna podziwu dla Ciebie.
Gorgusia mam nadzieję,że z Kacim ulica sie wypracować jakiś model współpracy między Antkiem i wami.
Chyba sie zdrzemnę "na menela" w tym samochodzie
 
A moja dopiero niedawno zasnela ,nie wiem co jej sie stalo ,ale dalam jej butle 40minut wczesniej bo juz wyjscia nie widzialam :-(zjadla spokojnie -dzis zrobila kupke az 4razy i podejrzewam ze byla pusta i glodna -przynajmniej tak sobie to tlumacze bo podzialalo -nawet talentow nie chce mi sie ogladac mam dosc dostalam dzis wycisk ,,,,,nawet talentow nie chce mi sie ogladac :-(

Fiufiu jestes zaje......:-*

Dobranoc
 
Witam wieczorowa pora! My fajny dzien mielismy dla odmiany. Rano park i plac zabaw ze starsza, mala fajnie spala 3h. W domu karmienie i spansko. Po godzinie znow chciala jesc. Po tym pojechalismy do parku miniatur na festyn rodzinny i mala spala znow ponad 3 h. Starsza wybawiona w parku linowym, a dla mnie to odpoczynek przede wszystkim mentalny. Tak isc miedzy ludzi, oderwac sie od domu i czterech scian. Polecam :). Ciekawe jaka nocka bedzie. Poki co towarzystwo spi.
 
Fiuufiuu szacun kochana.
Justynka to normalne u takiego malucha, nie licz na to że będzie jeść co bite 3H, to fikcja. Będzie jeść co chwilę lub jak dobrze zasnie przeszło co 3H I to jest normalne. Twoje mleko to najlepsze co może być dla maleństwa.
Madison i Gorgusia zazdroszczę zoo, też bym chciała. Pozdrowvie ode mnie fokę i misia
 
Madison uwierz, że wstyd mi i dlatego nie pisałam, ale mięsem to i ja rzucałam (rzucam) aż mi głupio bo co to dziecko winne?
Moim zdaniem i kolki (widzę po niej jak się męczy) i pokarm wraca. jak się jej uleje to wtedy jest spokój :-( we wtorek wreszcie idziemy do lekarza, może coś zaradzi? dziś była u mnie przyjaciółka z 5-cio miesięcznym synkiem i mówi, że miała to samo (z tym pokarmem) i zmieniła małemu mleko i problem się skończył, ale w sumie ja nie chcę już robić nic bez konsultacji z lekarzem. Mała oczywiście śpi ze mną ( w łóżeczku to w ogóle ma jakieś czujniki ruchu i jak ją tylko odkładam to oczy jak 5 zł więc wolę, żeby choć spała te trochę ze mną)
Dzisiejszy wieczór od nowa cała akcja. teraz mąż ją przejął i ma dziś przy niej dyżur. ja będę spała (mam nadzieję, bo ja to mam taki głupi charakter, że pewnie i tak pierdylion razy do niej wstanę)

Jeszcze muszę wypróbować to położenie na dużej poduszce pod dużym kątem (na klinie nie chce leżeć, zsuwa się z niego)

No nic kładę się. mała zasnęła, ciekawe jak długo pośpi
 
Pije karmi i idę spać. Ciasta się najadłam jak głupia...
Madison- fajnie by było się zobaczyć. My to niska brunetka,bardzo wysoki M,nygus na dwóch nogach i niebieski wózek.

Fiuu- a 60km od warszawy na moją wieś wpadniesz? Zapraszamy :-* wrocilas już do domu? Nie nerwuj się już :-*

Antek coś ulewa... Nie wiem czemu. Chyba się dziś przeżerał....
 
reklama
Gawit bidulko tak chciałabym ci pomoc....
Mexi- fajny dzień.
Ja wróciłam.dom lśnił,syn sie kajał,jasio zrozumiał,Inka ryczala ale przy cycu zasnela słodko.
Gorgusiu ja bez samochodu będę na miejscu.więc kominikacją podróż mnie czeka.tesciowie mają jeden wóz więc zabranie im go na calu dzień nie wchodzi niestety w grę. Ale jak nie teraz to next time.będę częstym gościem.jeszcze w październiku,potem na święta a od sierpnia na stałe ;-)
 
Do góry