reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

My wracamy z zoo. Było super! Kac zachwycony :-) Antek jadł raz w zoo i teraz w samochodzie. Częściej takie wyprawy musimy sobie robić :-)
Madison- wygladalam Was bezskutecznie :-(
 
reklama
Hej
U nas nocka standard :-( ale dziś miał ją w nocy mąż więc ja spałam ;-)

magda37 na kolki pomaga sab simplex + noszenie małej albo kładzenie jej na brzuchu. smoczkiem to ona wtedy pluje jak nie wiem co
Widzę, że też lekko nie macie :-( no ja też bez pomocy mamy nie wiem jakbym funkcjonowała. przyprowadza Martynkę z przedszkola, siedzi z Kornelią a ja wtedy śpię

Ewaelinka no ja też gratuluję męża. mój by w życiu na coś takiego nie poszedł. no i na mnie prasowanie czeka ;-)

Anna ja nie używam. używam mleka comfort (na kolki) choć moim zdaniem guzik pomaga ;-) czekam na wtorkową wizytę u pediatry i wtedy będę zmieniać mleko albo może dawać zagęszczacz. Kornelia od jakiegoś czasu bardzo ulewa :-( i ma brzydki zapach z ust, a jak wzięłam do swoich ust jej smoczek (potem umyłam) to miał taki gorzko-kwaśny smak :-(

oho właśnie kupa idzie i znów płacze bida mała :-(więc lecę potrzymać jej nóżki w górze ;-) to wtedy jest dla małej ulga
 
Czytam czytam ale nie mam weny...

Wczoraj byłam z siebie bardzo dumna ale odchorowałam mój wypad. O 16 spakowałam dzieciaki poszliśmy na przystanek i autobusem pojechałyśmy do Parku na Planty i do Pałacu Branickich i na pizze ;)
p_branicki_fot_p_tadejko.jpg

7602_bcc2.jpg

2_1120956963_IMG_0527_.jpg

z9294715Q.jpg

Pospacerowałyśmy sobie w pięknym otoczeniu a potem myślałam, że nie wrócę do domu... szwy wewnętrzne tak mnie bolały, że zapakowałam dzieciaki do autobusu powrotnego i przyjechałyśmy do domu... planowałam wrócić o 19:00 ale przez to, że poruszam się dość wolno wróciliśmy o 20:00 ... i nie dałam rady już Oliwki wykąpać - tylko dałam mleko i położyłam spać...
Ale grunt, że było bardzo fajnie :))))))))))))))

Małą miała senne 24 godziny... aż zaczęłam się niepokoić czy wszystko ok więc wyspaliśmy się dziś... ale od rana stęka i męczy się bardzo... Dodatkowo stresuję się tym, że nieustannie wypycha język z buźki.... a to taki średni objaw :( i jest tak już od dłuższego czasu :(

Całuski Wam wysyłam i idę coś zjeść...
Chwilowo mam ochotę udusić męża... pewnie do wieczora mi przejdzie....
 

Załączniki

  • p_branicki_fot_p_tadejko.jpg
    p_branicki_fot_p_tadejko.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 41
  • 7602_bcc2.jpg
    7602_bcc2.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 39
  • 2_1120956963_IMG_0527_.jpg
    2_1120956963_IMG_0527_.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 38
  • z9294715Q.jpg
    z9294715Q.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 41
Asiołek a czemu wypychanie języka to średni objaw, bo moja też tak robi.
no właśnie też się zastanawiam?

Asiołek mnie te wewnętrzne szwy też czasami bardzo bolą :-( muszę umówić się do ginki niech mi usg zrobi, ale w sumie nadal krwawie a chciałabym, żeby już mi kompleksowy przegląd zrobiła więc chyba jeszcze poczekam
 
Hej dziewczyny! Poczytuje co u was ale juz nie potrafie se odnieść raczej. Jestem badzo czesto sama z dziećmi a szczegolnie wieczorami. Nawet mama na wakacjach. Ciagle cos jest do roboty w domu i mega organizacja zeby ze wszystkim sie wyrobić. Spacer, gotowanie sprzatanie i tak w kolo macieju hehe!
U nas ostatnio tak srednio. Niby ok ale mloda cos mi ostatnio dziwnie je jakby sie jakos rozregulowala heh...częściej sie krztusi i ulewa, szczegolnie jak jej sie nie chce odbić i co za tym idzie chyba mniej je. Ja ja karmie troche cycem troche butla wiec trudno mi do konca ogarnac ile ale waze ja co drugi dzień i jak zawsze przybierala sredno 40-30 g na dobe to przez ostatnie 2 dni po 10g.! Dziwne ale ja dostalam jakiegoś uczulenia od tygodnia. Bylam u dermatologa i stwierdził, że to pokrzywka kontaktowa, ze na jakies detergenty czy coś a przecież teraz bardziej na wszystko uważam!? Fuck! Swedzi to glownie wieczorami i halowo wyglada! No i zastanawia mnie czy to nie wplywa jakos na mala choc u niej objawow skornych nie ma oprucz tego tradziku, ktory juz jej sie uspokaja, ma pare krostek ale nie drapie sie i inaczej wygladaja. 19go mamy szczepienie wiec zobaczymy co tam powie pediatra! Polozna byla juz 2gi raz ale wszystko bylo ok. Zresztą moze to chwilowe ale ciezko mi ja ostatnio nakarmić bo albo zasypia w przy cycu lub butli i nie chce ciagnac albo pluje i duzo zostawia.

Nie pamietam juz kto ostatnio sie rozdwoil ale wszystkim swiezo upieczonym mamusiom serdeczne Gratulacje!!

Oszqrde jeszcze nie urodzila? Ktos jeszcze? To powodzenia dziewczyny!
 
reklama
Oszqrde miala chyba dzis byc w szpitalu ??? O ile dobrze pamietam :-/
Czekam na wiesci :-)

U mnie mala spi ,dzis jest w miare spokojna -ale wole nie zapeszac

M. Jutro wraca do pracy -koniec urlopu :-/ czyli wraca typowa codziennosc

Ja mam dzis ugadany dluzszy prysznic hihihi musze bo za chwile zaczne przypominac puszcze

Dzis pakowalam karton z pamiatkami dla malej -wlozylam tez tam testy ciazowe i az mi sie lezka w oku zakrecila ....jak teraz o tym mysle to szybko to minelo ,a wtedy sie tak dluuuzylo :-/

Powiedzcie mi kiedy przenosimy sie na zamkniete !?
Czy ktos usunie to forum ?
Natkusia jak to wyglada ? I co tam u Was??
Przegapilam cos czy Carine tez zadko pisze ?
 
Do góry