reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moj bratanek tez mial 7 mcy i juz stal. Teraz widze ze tez byl taki hop do przodu. Skonczyl juz roczek i nadal strasznie ruchliwe dziecko. Nie usiedzi za dlugo na pupie.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
paper - jak sama próbuje to nbie będzie miała problemów z kręgosłupem. widocznie już jest gotowa.
mój najstarszy sam usiadł jak miał niecałe 6 miesięcy, na 6,5 raczkował powoli, na 7 już sprintem.
po prostu był na to gotowy, w żadne sposób mu nie pomagaliśmy.

a gluten, jajko można już dawać, własnie się naczytałam różnych tablic z rozszerzaniem diety ;)
po 6 miesiącu 1 posiłek poza mlekiem (zupa), a po 7 miesiącu już można 2 posiłki poza mlekiem (zupa I np. śniadanie - jajecznica, jogurt nat, kasza itp...).
taki mam plan ;)
 
Czy zauważyłyście może u waszych maluchów, że w formie protestu, nudy lub złości stekaja i prężą się? Bo mój tak ostatnio robi i niewiem co o tym myśleć
 
dominika tez tak planuje, narazie dostaje warzywny obiadek i czasem troche jablka a jak skonczy 7 to w sniadanka zaczne sie bawic
 
Kayah no właśnie z jajkiem nadal jesteśmy na bakier hihi już liznął nabiału memlał bułkę ale jajko jeszcze do końca nie sprawdzone [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy zauważyłyście może u waszych maluchów, że w formie protestu, nudy lub złości stekaja i prężą się? Bo mój tak ostatnio robi i niewiem co o tym myśleć
Tak moja wymyśla ostatnio, jak jej coś nie pasi to kweczy, stęka pręży się ze złości i chce dopiąć swego:)
 
reklama
Do góry