reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Moja, jak coś jej nie pasuje, to zaciska usta i koniec, po jedzeniu. Ja tez nie wiem jak się zabrac za jajko. A już powinnam jej dac. Nie umiemy też przejść na kaszke manną ze względu na smoczek. Za nic nie chce go zaakceptować. Moze macie jakąś radę? Mam lovi 6+ kaszka.
 
Chyba jak sama do tego dochodzi to nie będzie problemów.
Moja, jak coś jej nie pasuje, to zaciska usta i koniec, po jedzeniu. Ja tez nie wiem jak się zabrac za jajko. A już powinnam jej dac. Nie umiemy też przejść na kaszke manną ze względu na smoczek. Za nic nie chce go zaakceptować. Moze macie jakąś radę? Mam lovi 6+ kaszka.
Kardula a nie da rady na łyżecce?
 
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam ;)
 
Hej dziewczyny. Mąż mi zaszalał i po moich namowach stwierdził, że trzeba kupić spacerowkę, chociaż mamy odziedziczoną [emoji38][emoji16][emoji3][emoji2]

Chciałam przeprowadzić małą ankietę wśród was, żeby było mi łatwiej wybrać.

Jakie spacerówki macie? Czy jesteście zadowolone? I ew czy są jakieś rzeczy które wam się nie podobają/przeszkadzają w waszych wózkach?

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. [emoji6]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Efka obecnej spacerowki nie uzywalam jeszcze ale do starszej voeki mialam parasolke z rozkladanym oparciem do plaskiego i podnoszonym tym pod nozki jak mi zasnela ro spokojnie spala sobie na plasko no i ja bym zwrocila uwage czy mogla bym podgladac dziecko przez budke (taki lufcik )zeby co vhwile nie zagladac

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze nie mam ale mam zamiar kupić baby jogger city elite masywny terenowy 3kołowiec bo my mieszkamy na wsi bez chodników chyba że po targach znacząco podniosą cene to drugi jest britax a na wakacje jak sie duży nie zmieści to chce baby jogger city mini zip lub city tour, kees k2go lub gb quit
 
Do góry