reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa

Kociak a ja nie jestem w ciapki a skaze mamy :p

Aniulka
może udasz sie do jakiegoś specjalisty, to Cie upewni
mam nadzieje ze nie ma skazy :)
 
reklama
poczekam do szczepienia. Juz mam spora listę o co mam pytac. U nas pediatra przyjmuje zdrowe dzieci tylko rano i tylko 2 godziny i w tym czasie sa tez szkolne dzieci do szczepienia i często czeka się bardzo długo. Popytam więc przy okazji szczepienia
 
W takim przypadku faktycznie
lepiej wszystko za jednym zamachem

u nas na szczęście kolejek nie ma
i bylismy z tym uszkiem
okazało sie, że to nie uszko tylko za uszkiem sa te zapachy :p
to od tej skazy, łuszczy sie tam skórka i tak sobie pośmierduje :p

moczyć smarować - nic nowego
 
Mój łukasz ma za uszkiem to samo i codziennie mu tam szoruje i codziennie nowe smrodki się zbierajż. Powtórzę moje pytanie: oprócz tego za uszkami nie mamy problemu z kupoką, wysypki tez nie mamy i mleczka nie ulewamy. Czy możemy mieć skaze??
 
Aniulka, gdzieś czytałam że jak dzieci mają ciemieniuchę, to może się ona rónież podczepić pod uszko. No i tak to wygląda. Nie masz wrażenia że jak natłuścisz to przypomina ciemieniuchę z główki przy zczesywaniu ?
Krzysiek też ma szorstko za uszkami i zawsze jak natłuszczę mu skórkę to schodzi taka jakby skórka.

No i ma tak też między paluszkami u stóp... ::)

Majka miała i Krzyś ma wyłącznie wysypkę na skórze po mleku z puszki ( od krostek, po szorstką łuszczącą się skórkę) oraz właśnie odstrzałowe kupale i pierdy na całego po moim mleku.
 
reklama
u Milenki skaza bialkowa dala o sobie znac najpierw na buzi a pozniej na ramionkach i raczkach, niestety nie tylko na zgieciach
mamy alergika w rodzinie i ja od poczatku trzymam bardzo scisla diete ale i tak wysypalo
kolezanka mi powiedziala, ze to moze byc wynikiem diety w ciazy, bo wtedy nabialu i cytrusow oraz innych alergizujacych sobie nie zalowalam
jeden specjalista nam zapisal sterydy, ale poszukam innego, bo sie naczytalam na forum atopikow, ze dzieci po sterydach bardzo szybko rosna a potem jak dobija do 160 to jest problem z rosnieciem
zreszta u nas nie ma ropni i pekniec oraz stanow zapalnych, wiec sterydy to za mocna bron
u nas skaza jest na tle łojotokowym, a u Was?
 
Do góry