reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!!

Sms od AniCh83 z 9:38:

"Hej wczoraj nie miałam indukcji, miała byc dopiero we czwartek, ale dziś o 5.30 odeszły mi wody.Jestem na porodówce.Bolało okropnie, ale właśnie dostałam znieczulenie i jest spoko...Oby tak dalej.3majcie kciuki ja też 3mam za te rozpakowujące się. Pozdróweczka"
 
reklama
Witajcie wczoraj o 17.50 przyszedl na swiat nasz synek. 3570 gr i 56 cm szczescia. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i szybkich rozwiazan dla tych jeszcze oczekujacych
 
Sms od AniCh83:

"Hej.Wczoraj po 11 godzinach zrobili mi CC. Mały waży 4250g i 56cm.Słodka pyzunia, a ja czuje się koszmarnie i jestem na haju po przeciwbólowych"
 
Napisałam do Zdec z pytaniem czy przyjęli ja na oddział oto co odpowiedziała:

"Niestety nie. Nie ma miejsc, mam wrócić jak coś zacznie się dziać. Więc jadę do mamy i będę czekać."
 
Sms od Zdec:


"Nareszcie. Jestem na porodówce. Rozwarcie na 5. Skurcze regularne, ale trochę za słabe. Mam nadzieje ze do południa jakoś pójdzie:)"
 
sms od Zdec:

"jazda bez trzymanki. Mala nie chce sie wstawic w kanał rodny, bo nie ma zbyt mocnych skurczow :-( moze to jeszcze potrwac bardzo dlugo :-( rozwarcie juz 6."
 
sms od Agi78

"U mnie bez zmian! nic się nie dzieje. W czwartek ktg wykazało regularne, silne skurcze ale potem przeszło i tak jest do dziś. Lekarz mówi ze dziś albo jutro rano zaczną wywoływać. Oszaleć można takie to moje dziecię uparte".
 
Sms od zdec :)

"Natalka 57cm, 3570g, 10pkt, 16:10."
 

Załączniki

  • Zdec Natalka.jpg
    Zdec Natalka.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 190
Ostatnia edycja:
Pytałam dziś Agi 78 czy jest już mamusią, oto odpowiedz:

"Niestety nie ale myślę że to kwestia kilku godzin góra do jutra rano. Mam skurcze od wczoraj, odszedł czop. Lekarz po badaniu dziś stwierdził ze dziś czeka mnie porodówka. także trzymajcie kciuki."
 
reklama
Agi78 w końcu się rozpakowała:-D
"Dziś o 10:15 po ponad 20 godzinach porodu przyszła na świat siłami natury nasza kochna Pola. 2500g i 50 cm długości niesamowitego szczęścia! Teraz czekamy na tatę bo już przyleciał i do nas jedzie. Pozdrawiam:)"
 
Do góry