reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacery

Jak bylismy na wczasach to praktycznie cały dzien na dworze, czasami w słoneczku ale przewaznie w cieniu. Teraz tak poł na poł
 
reklama
u nas cały czas mży, nawet na spacerek nie można sie wybrać, ale jestem zadowolona, bo po ciąży zostało mi wysokie ciśnienie i napady duszności, a w taka pogode jest OK :)
 
U nas też pochmurno i deszczowo ale my się wybraliśmy na zakupki. Zupełnie inne powietrze od razu lepiej się oddycha. Było widac różnicę w zachowaniu Marcinka gdyż zasnął bez problemowo a nie tak jak w czasie upałów
 
dziś na śląsku ładna pogoda :) ale fakt,powoi już pachnie mi wrześniem ::)

u nas spacerek jest zaliczony do udanych jeśli po drodze spotkamy pieska,kotka i ptaszki ;D Lena od razu piski i wyrywanie się z wózka do zwierzątek ;D ostatnio byliśmy w zoologicznym i Lence bardzo się spodobały świnki morskie ;D króliki też były ok ale juz nie tak bardzo :D .
 
A my dzis na spacerku byłyśmy w sklepie ... stoimy sobie grzecznie w kolejce .. Jowi z nudów obgryza pauszek a jakaś baba podchodzi i wyjmuje jej go z buzi i mówi że nie wolno paluszków do buzi dawać.. ????????? gdzie z łapami do mojego dziecka .. chce to niech sobie cała rękę wsadzi - nie jej problem.!!!! tak mnie szokło że całkiem zatkało.
Póżniej poszłysmy do piaskownicy Jowi tak ładnie na kocyku sie piaskiem bawiła przesypywała sobie z raczek .. myśle sobie jak sie ładnie bawi musimy zacząć chodzic do piskownicy.. ledwo tylko to pomyslałam juz piasek w buzi... :)
chyba jeszcze sobie odpuszczę na razie tylko sie hustamy :)
i tyle naszych przygód spacerowych na dzisiaj...
 
reklama
cammi co za babsko ??? mnie też by zatkało :p a my też już testowałyśmy piaskownicę i nic z tego z tych samych powodów ;D a hustawka jak najbardziej! ;D

ssa42130fc9.jpg
 
Do góry