reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie

Ja nigdy nie dawałam mojemu dziecku czegoś na sen, ale nie chcę żeby płakał 2 godziny w samolocie!!! Co do lokomotiv to zapytam w aptece, ale nie sadzę żeby takie małe dziecko mogło to przyjmować. Myślicie, że jak zapytam lekarki o taki środek to mi coś przepisze nie robiąc jakiś awantur że jestem złą matką czy coś tam?

Tak a propo wcześniejszej wypowiedzi, żeby zająć dziecko grą albo jakimś układaniem słów (czy coś takiego) to gratuluję bardzo. Ciekawe czy Ty tak robiłaś z rocznym dzieckiem... Niestety nie da rady takiemu dziecku wytłumaczyć, żeby siedział spokojnie bo jest w samolocie....
 
reklama
Pierwsza noc z nową pościelą za nami ;) Jak narazie wszystko jest w jak najlepszym porządku, skórka nie spocona adziecko wyspane i nawet nie rozkopane :) Zobaczymy co pokażą kolejne noce...
 
Witam mam pytanie czy wsze malenstwa w wieku 8 miesiecy juz spaly tylko raz dziennie???

ticker.php
 
Do góry