reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Aniu jak to nie chce przyjechać? Jak nie chce nas poznać to chociaż niech Was przywiezie...no wiesz co:no:
Ja myślałam zeby spotkanie zorganizować później bo w południe to sobie na dworze z maluchami nie posiedzimy przecież.
Myślałam tak o godzinie 16, kiedy już słońce nie będzie tak wysoko a u nas na tarasie gdzie jest basen akurat będzie świeciło i ogrzewało.
Pogadaj z nim, podaj te argumenty. Może da się przekonać.

Małgosiu fajnie ze to nie problem :tak: tak jak pisałam wcześniej myślę o godzinach popołudniowych ze względu na skwar. Po co mamy spotykać się w południe jak będziemy musiały siedzieć w domu? Poza tym M ma w sobotę nockę ( jakieś przemeblowanie w pracy) i będzie chciał odespać a do 11 czy 12 to nie pośpi na pewno

no i w związku z tym ze temat godziny został poruszony , napiszcie mi dziewczyny co sądzicie o tym co napisałam. Pasuje wam czy macie jakieś inne pomysły a propos godziny?
 
reklama
Witajcie...
Asiu jeżeli będę to chyba z M. bo nie powiedział NIE. Chyba ze do tego czasu go uduszę. Godzina popołudniowa pasuje...mam nadzieje ze uda mi się być bo moje plany urlopowe lekko ulegną zmianie i grafik tez z powodu choroby synka mojej koleżanki z pracy.
Nie wiem co przywieźć ze sobą? :baffled:
 
Hej Kochane. Przepraszam że tak późno ale dopiero wczoraj miałam ostatni egzamin. Oczywiście potwierdzam przybycie :-)
Confi jeśli jest coś co mogę przywieść, kupić lub zrobić to napisz lub ewentualnie oddam komuś pieniążki za produkty.
Co do godzinki to mi jest obojętna, dostosuję się :-)
 
muszę z przykrością stwierdzić, że nie uda mi się dołączyć do zlotu :-( Niestety niedzielne popołudnie u mnie odpada. Do Piły mam jakieś 350-400 km, a w poniedziałek do pracy....
 
malinka kochana Ty moja, w sumie to nie o godzinę tylko chodzi. Ja po prostu nie mogę się z Wami spotkać w niedzielę. Cóż, dołączę do Was następnym razem :-)
 
malinka kochana Ty moja, w sumie to nie o godzinę tylko chodzi. Ja po prostu nie mogę się z Wami spotkać w niedzielę. Cóż, dołączę do Was następnym razem :-)
szkoda :( tak liczyłam na Twoją obecność... choć nie ukrywam że sobota też mi pasuje ;)
mnie przywiozą rodzice bo mamy wujka w Gdyni więc przy okazji go odwiedzą, tylko może być mały problem bo tata ma na 19 dyżur więc za długo z wami nie posiedzę ale zawsze :)
 
Witajcie dziewczyny:-)
Czekałam z odpowiedzią do ostatniej chwili,myślałam,że sytuacja się zmieni,ale niestety:no: nie będe mogła się z Wami spotkać ponieważ w tym dniu wracają moje córki z Włoch:tak:
Życze udanego,pełnego radosci spotkania:tak:
 
reklama
confi - proszę o twój adres na maila bo na 90% przyjadę pociągiem z dziewczynkami i chciałabym rozplanować podróż. Przywiozę placuszki gryczane i ciasteczka owsiane własnej roboty oraz owocowy sos do ryżu (tylko jakbyś ugotowała ryż to by było fajnie bo trudno mi by było ze wszystkim się zabrać), dołożę się do soków i wody. Podaj mi nr konta to przeleję pieniążki. Ok? W zależności od dojazdu od dworca kolejowego to byłabym ok 16. Być może przyjadę wcześniej a pochodzę sobie z dziewczynkami po Gdańsku i już. Asiu odezwij sie do mnie i daj znać jak dojechać.

mamstud i florencja - wielka szkoda!!!!!!

Samochodowe dziewczyny - zostały do rozpalcelowqnia owoce, coś słonego do chrupania (np. wafle) albo samorobne gofry. Coś jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
Do góry