reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Witajcie kobietki, wybaczcie ze dopiero teraz,ale nie miałam czasu wchodzić na bb.
Tak więc...przede wszystkim Mamstud , Florencja strasznie żałuję ,że Was nie będzie :-(
pamiętajcie ze na następne spotkanie stawiacie się pierwsze :-)

po kolei.
AgA kochana, ja tez nie wiem co masz przywieźć poza sobą i dobrym humorem ;-) popatrz mniej więcej co mamy i sama zdecyduj. Bohaciefka wlasnie napisała co jeszcze można by przywieźć więc cokolwiek to bedzie to bedzie ok :tak:

Malinko jak już wspomniałam wczesniej moze byc to godzina 16 a raczej przedział od 15,30 do 16 bo wiadomo ze zawsze z transportami to róznie wychodzi.

Bohaciefko ja dopiero przeczytałam Twoją wiadomość....zaraz biorę się za odpisywanie i podam od razu jak do mnie dojechać. Skoro Ty będziesz jechała pociągiem to bedziesz jechała autobusem 167 albo 168...szczegóły podam Ci na PM. Aha i daj sobie spokój z przelewami. To co przywieziesz jest wystarczające i nie ma potrzeby by było więcej ;-)

Ja jutro kupuję mięcho i w piątek wieczorem je zamarynuję.

Nie wiem ile Malgoss ma tych jednorazowych talerzyków w razie czego możecie kupić po paczce tak by na pewno nie zabrakło i już.



 
reklama
Confi poproszę o szczegóły dojazdu na PW :) w takim razie kupię jakieś owocki ale Confi może za mięcho się rozliczymy co ??? bo tak mi głupio...
 
Cześć kobietki:-)
Oczywiście potwierdzam swój przyjazd:tak: i już nie mogę się doczekać.
Postaram się być między 15.30-16.00, wszystko zależy od tego, jak w dzień młody będzie spał:happy2: i jak dobrze Confi wytłumaczy mi dojazd;-)
Ja też się dorzucę do mięska - Confi nie powinna w ogóle ponosić kosztów - i tak będzie miała najwięcej pracy.

A co z Ankzoc? Chodzi mi o dojazd?
 
Hejka kobitki, znów mam stresa...takiego pozytywnego . Bo spotkanie juz za trzy dni :-)

Małgosiu co do dojazdu wysłałam Ci PM :tak:
W ogóle to kto potrzebuje jeszcze instrukcje?
Bohaciefka, Malgoss, Malinka dostały PM. Moniq, AgA wiedzą jak dojechać. Ankzoc ...kochana Ty pakuj się do tego PKSu o którym rozmawiałyśmy. On bardzo pasuje godzinowo a ja poproszę mojego ema by po Was podjechał na dworzec PKS z Damisiowym fotelikiem.
Mamstud i Florencja nam odpadły....
Kto jeszcze???

 
Dziewczyny jestem załamana. Cały weekend ma padać i w ogóle nie będzie słońca :baffled::baffled::baffled:
Najchętniej przełożyłabym spotkanie o tydzień ,ale nie chcę ingerować w wasze plany i psuć tego co ustaliłyśmy. Najprawdopodobniej z imprezy plenerowej nici, buuuu....
O basenie już nie wspomnę. Płakać mi się chce. Mam nadzieję ,że nie będziecie rozczarowane tym ,że raczej będziemy w domu a nie na dworze ( ponoć temperatura ma nie przekroczyć 20 st :baffled:)
Załamka normalnie...
Oczywiście nie napisałam tego by Was zniechęcać, w żadnym wypadku ,ale tak się wkurzyłam na tę pogodę ,że musiałam dać upust emocjom bo od rana chodzę i nie mogę sobie znaleźć miejsca :-(
 
Asiu nie martw się, ma być pochmurno ale nie musi padać, No i temp. w miarę dobra. Będzie ok może jednak plener wypali. A w domu też nie będzie źle. Napisz mi tylko czy mój M. da radę dostać się do Waszych pokoi?
 
Aguś ...spokojnie się dostanie :tak: specjalnie będzie otwarte wejście z tyłu. Nie będziemy ciągać go po schodach spokojna głowa :tak::tak::tak:
No ja strasznie boję się o te pogodę...jak na złość się zepsuła :-(
Może jak wyjdę z mojego dzisiejszego dołka to spojrzę na to inaczej
 
Asiu a czy tam miedzy przejściem z tarasu a pokojem nie ma wnęki (dziury) na schody? Bo on kroka nie zrobi dużego.
Przepraszam ze tak wypytuje ale nie chce by został w garażu albo na tarasie sam:-D
 
reklama
Confi,
nie przejmuj się pogodą. Najważniejsza jest pogoda ducha:-).
Może nie będzie tak źle. Ja z kolei słyszałam, że tylko w sobotę ma padać, a w niedzielę już nie.
Dla mnie nawet lepiej, jak nie będzie upału, Szymon w samochodzie źle znosi jazdę, jak jest gorąco - a mamy klimę.
Dziękuję za PW.
Do zobaczenia:-)
 
Do góry