reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Hellou dziewczynki, niestety jestem zmuszona zrezygnować z grilla. W niedzielę także ma padać ,a nawet jak nie będzie padać to na razie tego nie wiemy. Nie chcę ryzykować i rozmrażać dwa kilo mięcha bo jak nie uda się grilla rozpalić to nie damy rady zjeść dwa kilo karkówy prawda?
Zrobię coś innego...niekoniecznie na ciepło. Z resztą zobaczę. W tym wypadku talerzyki jednorazowe nie będą potrzebne. No chyba ,że już kupiłyście ;-)
Postaram się poradzić sobie z tym co mam w domu, najwyżej będą talerze każdy z innej parafii :-)
Miejsca w domu jest dość , więc będziemy musieli sobie jakoś poradzić. jak nie będzie padać to na pewno zawitamy w ogrodzie. W każdym razie ja zaraz jade na zakupy bo nastąpiła zmiana planów ,ale powoli godze się z panującymi warunkami by nie odbierać sobie radosci zobaczenia Was i Waszych dzieciaczków :tak::tak::tak:
Do zobaczenia jutro :-)
Nie wiem czy będę wchodzić dziś jeszcze na BB, w razie czego to jestem pod telefonem.
 
reklama
Dziewczyny bardzo przepraszam ale nie przyjadę. Wyjaśniłam Asi powody. Bardzo przepraszam. Bardzo mi zależało na tym spotkaniu i tym bardziej żal mi, że nie spotkamy się tym razem. proszę o wyrozumiałość. Odezwę się jak warunki mi pozwolą. Przepraszam.
 
Kochane mamusie, ale pogodna nam się pogorszyła....... ehhhh No ale nic straconego nasze pierwsze spotkanie też odbyło się w deszczowej aurze!
Jeśli chcecie to możemy przełożyć spotkanie ja się dostosuje, bo i tak na chwilę obecną mój przyjaz stoi pod wielkim znakiem zapytania???? Maja wczoraj po 22 dostała mi 40 stopniowej goraczki, podałam jej nurofen, wykąpałam się o 23 w zimnej wodzie trochę spadło, całą noc sprawdzałam czy wszytsko jest ok. Dziś rano też gorączka ponad 38 stopni, nie wiem czy jest to po tej szczepione mmr, którą podaliśmy 15 lipca?? Mam nadzieję, że do jutra będzie ok.... Tak się nastawiłam na to spotkanie......
 
Dziewczyny ... teraz z czystym sumieniem mogę to napisać. Nie mam potwierdzenia jeszcze od Mamstud ,ale wszystko wskazuje na to ,że będzie ok ;-)
Przekładamy spotkanie o tydzień...spotykamy się w sobotę 31 lipca około południa. Myślę ze 12 to będzie górna granica. Niestety pogoda nie pozwoliła nam spotkać się jutro, pozostaje wierzyć prognozom i mieć nadzieję ze będzie ok. Z mojej strony wszystko zostaje tak jak było...tzn obsługuję grilla ( całe szczęście nie zdążyłam rozmrozić tej karkówki ;-) )
No i czekam na Wasze wpisy. Miło mi było Was wszystkie słyszeć :-)
 
Ostatnia edycja:
To ja melduję się pierwsza........ Maja jest marudna, gorączkuje, więc nie ukrywam, że nawet się cieszę z tego spotkania 31 lipca :) Do zobaczenia i trzymajmy kciuki za piękną pogodę :)
 
hej, dostałam dziś wiadomość od Confi o przełożonym zlocie.... Nawet nie wiecie jak się cieszę!! Bo mnie sobota 31 lipca pasuje baaardzo :-) Zjawię się z Gabą, bez Andrzejka ponieważ nie mam miejsca w samochodzie bo po drodze zabieram do auta Bohaciefke :-)

Także do zobaczenia kochane!! :-)
 
aaaa dziewczyny nie zabijcie mnie błagam!!!
Czy możemy jednak spotkać się odrobinkę później? tak ok 14-15?
Mój M jak dowiedział się ze spotkanie odbywa się tak szybko to zrobiło mu się przykro bo bardzo chce na nim być, a kończy pracę najwcześniej około 14. Pisze to już teraz ,żeby nie robić zmieszania przed samym spotkaniem :sorry2::sorry2::sorry2:
Wybaczcie blondynce dobrzeeee? Czy może tak być? Napiszcie koniecznie bo znó zaczęłam sie stresować :sorry2:

Bardzo się cieszę ze Bohaciefka ma juz transport :-) Paulinko miałam własnie w tej sprawie do Ciebie pisać :tak:

Aniu Ty jesteś kolejną przyjezdną niezmotoryzowaną...M z racji pracy nie bedzie mógł przyjechać ( no chyba ,że przyjedziesz tym PKSem o 15.06 w Gda) ale mam pytanko do Agi...Aguś może Ty z K wzięlibyście Anię z dworca, mogę udostępnić fotelik razie czego.
 
reklama
Do góry