reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

reklama
ja ja ja!!!!!
ja osobiście proponuję okolice katowic, chorzowa wydaje mi się że będzie wtedy w miarę ok z dojazdem dla większości. Termin jak dla mnie jeśli wiem trochę wcześniej to mogę się dostosować, ale wydaje mi się że im szybciej się zbierzemy tym lepiej. Kwestia tylko czy wstrzelamy się w weekend czy w jakiś dzień tygodnia. No i może jakieś propozycje co do miejsc. Dziewczyny znacie jakieś miejsca przyjazne nam i naszym bobasom. fajnie by było gdyby było tez cos interesujacego dla naszych starszych pociech, bo nie kazda będzie mogła zostawić w domku.... hm.. chyba się rozmarzyłam... chyba jednak niewiele mamus ze slaska ma dzieci w takim wieku jak ja;p
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ja też chciałabym sie z Wami spotkać! Koniecznie! Także mimo, że malo mnie tu od jakiegos czasu na BB, to w realu chętnie zorganizuje sobie troche czasu na spotkanie. Dla mnie również okolice Katowic byłyby OK. Pozdrawiam wszystkie BB ciotki i całusy dla Maluszków:)
 
ja też jestem za weekendem ale zależy kiedy bo jednak jezdzimy do tesciow co jakis czas, a tak moglabym mlodego wcisnac mężowi:)
 
ja na pewno nie będę mogła przyjechać 17go czerwca w niedzielę, reszta weekendów na dzień dzisiejszy jest ok i się dostosuję.
może w parku chorzowskim byśmy sobie rajd wózkowy urządziły?
 
ja też bardzo chętnie się z Wami spotkam! Weekend byłby ok, tylko trzeba wcześniej ustalić który :) co powiecie na spacer po parku: Park Śląski - Z dzieckiem

edit: Kota już to zaproponowała, ale link zostawie, może ktoś będzie chcial poczytać :D
 
Ostatnia edycja:
Chorzów jak dla mnie też jest oki:-)
Weekend - super, bo Marysię zostawię z tatą, albo przyjadą razem i pójdą w swoją stronę, hihi:-D
Może przyszły weekend - sobota lub niedziela (znaczy 9 lub 10) ?:-)
 
O matko dziewczyny, ja też bym chciała! Tyle, że podejrzewam, że mojego nie namówię :| bo to dla nas prawie 150km. Ale zobaczymy, jak już się umówicie.
 
reklama
Do góry