reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

reklama
ja jestem za 2 wrzesnia, ale jak ustalicie pierwszy tez sie nic nie stanie,
Co do miejsca park chorzowski już był, miałyśmy zamiar że tak powiem wędrować, ale oczywiscie nei zmienia to faktu że każda z nas musi miec swobodny w miarę dojazd do tego miejsca. A jesli będzie park chorowski to tez nie bedzie zle, byle pogoda dopisała.

Chyba Maxwell wspominała o parku botanicznym na poprzednim spotkaniu, i przyznam ze mi akurat się ta opcja podoba, ale mam nadzieję że moze i wy znacie jakies fajne miejsca i je tu podacie, jest jeszcze czas zeby cos fajnego znalesc.
 
Mi by osobiście pasowała niedziela 2-go września, bo 1-szy już zajęty..ale jak będziecie zdecydowane na 1-go, to najwyżej po prostu nas nie będzie.. Co do ogrodu o którym pisze Asko- jest to ogród botaniczny w Zabrzu, niedaleko stadionu Górnika Zabrze..
 
Dziewczynki dawno mnie na forum nie było, ale pierwsze co, to wpadłam tu zobaczyć jak ustalenia. My mamy kawałek. Postaramy się być. Na razie obojętne jest nam czy 1 czy 2 września.
 
Dziewczyny, wrzesien zbliża sie dużymi krokami..więc co ze spotkaniem??:-):-) Ja i Asko będziemy na bank;-), a jak reszta - no i konkrety kochane, konkrety..
 
ja się też pisze, może być ten ogród botaniczny - oglądam na necie - fajny. Mieszkam niedaleko a pierwszy raz o nim słysze:zawstydzona/y:
 
dziewczyny, nie chcę być jakaś mega hm.. natarczywa, egoistyczna itp itd, ale wydaje mi się że będzie łatwej jak podam konkrety, a wy wówczas albo się pod tym podpiszecie albo podacie swoją konkretną propozycję, wydaje mi się że tak będzie dobrze(ostatnio wypaliło) a czasu juz nie tak duzo do terminu więc pewnie każdy by chciał wiedziec jak planowac weekend!
kilka osob juz wyraziło zgodę więc mysle ze bedzie ok.



moja sugestia(czekam na aprobate lub nie)


2 wrzesień Park Botaniczny w Zabrzu ok. godz. 13 (plus minus)
(opłata wejściowa- 2 zł normalny, 1 zł ulgowy)
ewentualna alternatywa, Park botaniczny w Bujakowie(koło Mikolowa) lub Park Chorzowski

liczymy na dobrą pogodę(ostatnio lało ale zdąrzyłyśmy się schować w "kawiarni")

co wy na to????
 
reklama
Do góry