reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie marcówek :)))

Pojadę na spotkanie do...


  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
zatem proponuje abysmy zastanowily sie wszystkie jakie miasto byloby dobre do tego spotkania.
wiemy ze lodz ma niezbyt ciekawe polaczenia pkp, ale za to jest w jej okolicy wiele fajnych miasteczek.
natomiast okolice wrocka sa w miare dostepne pod wzgledem komunikacyjnym, jednak jest to troche daleko dla mam ze wschodu.
 
je się chętnie z Wami zreaktywuję

myślę, że najlepszy jet pomysł, aby osoby, które podejmą się jako tako organizacji zadecydowały o miejscu i terminie

potem w miarę możliwości coś się jeszcze dostosuje

i komu będzie pasowało ten przyjedzie, a komu nie to trudno - zrobi się kolejne spotkanie:sorry2:
 
mysle ze okolice lodzi tak jak wczesniej proponowalyscie byly w miare do przyjecia dla nimal wszytkich.
ja myslalam tylko o tej stronie lodzi gdzie jest spała (ale nie konkretnie tam) bo wiem ze byly tez propozycje kolo konina, a to wydaje sie troche dalekood poludnia.
co o tym sadzicie??
 
ja pamietam ze kiedys znalazlysmy fajna miejscowosc pod wrockiem z duza iloscia osrodkow. tylko nazwy niepamietam :baffled: mysle ze tam byloby calkiem przystepnie
 
reklama
dziewczyny - pisałam o tym wcześniej.
jest była spółka pkp - nazywa się naturatour. mają dość sporo ośrodków.

poza sezonem mają coś takiego jak pobyty weekendowe z wyżywieniem. mają ośrpdek za warszawaą, mają w spale.

to spała
Natura Tour - Witamy serdecznie na stronach naszego serwisu internetowego


za warszawą ośrodek ma telekomunikacja koleowa - tam też można coś wynająć.

piszę o ośrodkach, które znam
 
Do góry