reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

Ewa juz wspominała jakis czas temu ze jest chetna, ja oczywiscie tez:D trzzeba by bylo dac ankubator cynka na fb lub kom, bo chyba tu nie wchodzi, a kto więcej... hm.. aa Kasia jeszcze mowila ze by się zjawiła tylko oczywiscie tu juz z praca trzeba sie liczyc w weekendy chyba u ankubator tez.
Ja proponuję przełom sierpnia/wrzesnia ze wskazaniem na wrzesien ale oczywiscie dostosuję się do glosu pracujących mam:) mi osobiscie odpada 14/15,09
 
reklama
Jak dla mnie może być wrzesień..to zróbmy tak, jak się Asko skontaktujesz z Ankubator, daj znać, wtedy się będziemy dokładniej umawiać..a może ktoś więcej dołączy do nas? Nastazja, Kota, Sosnowiczanka?..-sorki, jeśli pominelam jeszcze kogoś ze Śląska..
 
dziewczyny w porozumieniu z Ankubator, która nota bene się bardzo ucieszyła z propozycji podaję wstępne współrzędne;p;p wszystko oczywiście do poprawki w razie co:)

termin 7 wrzesień (sobota) godzina poki co nieokreślona, ale myślę że okolice 13-15?(po obiadku)
miejsce Park Chopina- Gliwice blisko palmiarnia, plac zabaw itp itd:D ale ale jesli by ktoras z dziewczyn się zdecydowała ktorej np., blizej do Katowic, Bytomiu etc to dawac znać postaramy się tak zrobić żeby grało i było dla wszystkich dogodnie blisko:)
czekam na akceptację albo ewentualne zmiany:)
 
Ostatnia edycja:
Kasiu szkoda :( a nie masz szans po pracy do nas dołączyć??? może wówczas byśmy zmieniły miejsce żeby ci gdzies było blizej?
maxxwell a jak tobie pasuje 7 wrz.?
 
reklama
Do góry