reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

zgadzam się na 100% z Kashya.
w emocjach sama wpisałam gratulacje dla nowych dzieciaczków, ale fakt-będzie tego mnóstwo stron.
poza tym dziewczyny przecież wiedzą że im gratulujemy.
odnośnie komentarzy-zgadzam się również w całości.
 
reklama
Lepiej chyba wątek gratulacyjny, na którym każdy się może "wyżyć" z radości niż zasypywać dziewczyny tysiącami PW, tego to na pewno nie będą miały czasu przeczytać... przecież chyba i tak we wszystkich gratulacjach będzie to samo... :-)

Ale to tylko moje zdanie :-)
 
Tak jak pisałam, gratulację się należą i wszędzie chyba jest taki wątek..

Ale co do komentarzy do zdjęć, to chyba bardziej przejrzyście by było gdybyśmy ich nie dawały
wtedy można sobie te słodkie foteczki oglądać i każda bez problemu znajdzie swoje maleństwo :-D
 
A ja myślę, że wątek gratulacyjny powinien zostać, na wszystkich forach taki jest, poza tym można raz na jakiś czas napisać gratulacje dla wszystkich rodzących i nie byłoby bałaganu. To, jak wyglądają wątki zależy od forumowiczek. Jak chcecie to mogę połączyć Wasze posty w jeden - jeśli któraś pisała już kilka razy gratki. Jest nas dużo więc trzeba się liczyć z tym, że i gratulacji nie będzie brakowało.

Proszę o szybką decyzję bo jest już 8 stron !!!

Co do galerii to tak samo jak z naszymi zdjęciami brzuszków... jeśli chcecie to ja pousuwam komentarze i będą tam tylko fotki, ale na to powinno więcej dziewczyn się zgodzić. Poza tym zdjęcie na liście urodzonych maluchów będzie tylko jedno a tutaj będzie można wstawiać jak dzieci będą rosły więc temat jak najbardziej jest wskazany. Tylko co do tych komentarzy to niech się większość ogółu wypowie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Według mnie lepiej zostawić wątek gratulacyjny niż zasypywać dziewczyny gratulacjami na priv bo jak któraś będzie miała ochotę to sobie znajdzie po datach te dotyczące jej. A co do komentarzy pod zdjęciami to mi też jakoś specjalnie nie przeszkadzają, przecież w wątkach z brzuszkami i ze zdjęciami z USG też były.
 
ja jestem za zostawieniem wątku gratulacyjnego, bo gdzieś musimy sie "wyżyć" z tych emocji :-)
a co do zdjęć to wolałabym same zdjęcia maluszków bo rzeczywiście później coś znaleźć to masakra... a zawsze w "Gratulacyjnym" mozna skomentowac i zdjecie maluszków...
 
ja jestem za zostawieniem wątku gratulacyjnego, bo gdzieś musimy sie "wyżyć" z tych emocji :-)
a co do zdjęć to wolałabym same zdjęcia maluszków bo rzeczywiście później coś znaleźć to masakra... a zawsze w "Gratulacyjnym" mozna skomentowac i zdjecie maluszków...

wyjęłaś mi to z głowy - jestem tego samego zdania

czekamy co reszta powie
 
ja uwazam ze wątek gratulacyjny powinien zostac i tam mozemy napisac cos do zdjcia dzidziusia :) a galeryjka powinna byc bez komentarzy.. bo juz teraz widac ze mamy tylko liliankę a komentarzy do niej strasznie duzooo. łatwiej napewno nam bedzie póznije zamieszczac własnie zdjecia dzieciaczków.. i edytowac dodajac jak sie zmienia gdy rosnie:)
 
reklama
ja uwazam ze wątek gratulacyjny powinien zostac i tam mozemy napisac cos do zdjcia dzidziusia :) a galeryjka powinna byc bez komentarzy.. bo juz teraz widac ze mamy tylko liliankę a komentarzy do niej strasznie duzooo. łatwiej napewno nam bedzie póznije zamieszczac własnie zdjecia dzieciaczków.. i edytowac dodajac jak sie zmienia gdy rosnie:)
ja jestem za:-)
 
Do góry