reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

Ja od siebie nieśmiało dodam że moim zdaniem lepiej jakby w galerii byly same zdjecia :). Na sierpniowkach 2008 mialysmy osobny temat na komentarze do zdjec :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mi też się wydaje że zdjęcia powinny być same też bez kometarzy bo jest 1 zdjęcie i 3 strony komentarzy to połowa zdjęć nam zniknie w tłumie achów i ochów;)

Prawda zdjęcia są na liście rozpakowanych ale przecież na 1 zdjęciu napewno się nie skończy i będziemy chciały się chwalić swoimi dzidziusiami:)

Ja myślę ze gratulacyjny powinien zostać bo miło jest wejśc i sobie zobaczyć że tyle dziewczyn jest z nami i nas wspiera;) a z tego co widziałam chyba na wszystkich przyszłych mamach jest właśnie gratulacyjny:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja mam jeden mały postulat :-)

Czy mogłybyśmy jednak komentować wątek "Opisy naszych porodów"???

Dziewczyny opisują i będą opisywały, te, które już urodziły tak jak to czuły i co wg nich było najwazniejsze, a te które jeszcze nie pewnie będą się chciały o jakieś szczegóły dopytać, np. apropos szpitala, lekarzy, jakichś innych drobiazgów, może co się w tym szpitalu tak naprawdę przydało itp itd...

Co Wy na to?
 
Dziewczyny, ja mam jeden mały postulat :-)

Czy mogłybyśmy jednak komentować wątek "Opisy naszych porodów"???

Dziewczyny opisują i będą opisywały, te, które już urodziły tak jak to czuły i co wg nich było najwazniejsze, a te które jeszcze nie pewnie będą się chciały o jakieś szczegóły dopytać, np. apropos szpitala, lekarzy, jakichś innych drobiazgów, może co się w tym szpitalu tak naprawdę przydało itp itd...

Co Wy na to?

zapytać zawsze można na privie :-)
tak chyba będzie lepiej :-)
a tak to się bałagan zrobi...
ale jak chcecie
 
z tego co widziałam to wszędzie jest bez komentarzy właśnie ze względu na bałagan bo ciężko potem czytać jak będzie np jeden opis porodu i masa komentarzy do niego i też myślę że lepiej dopytać na pw albo poprostu na ogólnym
 
reklama
Ja nie mam zdania na ten temat, bo i tak dopóki sama nie będę już po, nie mam zamiaru tam zaglądać. Mogę tylko podpowiedzieć, że jeśli chcecie komentować i mieć to w miarę przejrzyste, to można się umówić, żeby same opowieści były pisane np. większą i kolorową czcionką, a komentarze normalnie. Wtedy łatwo będzie wyłapać same opowieści. Ale to tylko taki mój pomysł.
 
Do góry