reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy techniczne

reklama
dużo tematów ciążowych się niedługo wykruszy, jak urodzimy...
można też część z nich usunąć
tematy typu "co można jeść, robić w ciąży"

"nasza waga w ciąży" - teraz jest wątek odchudzeniowy zamiast tego....

a to archiwum też niezła sprawa...
można je będzie tam przenieść
Chyba LUTÓWKI mają archiwum o ile się nie mylę


a chyba Ariska wspomniała żeby połączyć dwa wątki,
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2011-f357/wszystko-o-karmieniu-piersia-butla-47065/
Z
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2011-f357/dieta-matki-karmiacej-46375/

jestem za tym jak najbardziej
 
ja wlaśnie jestem za połączeniem tych 2 wątków bo wcześniej któraś dziewczyna mówiła że nie bo się bałagan zrobi i że na karmieniu butlą itp nie będzie o diecie matki karmiącej a o czym rozmawiać na temat wszystko o karmieniu piersią jak nie o diecie
 
ja wlaśnie jestem za połączeniem tych 2 wątków bo wcześniej któraś dziewczyna mówiła że nie bo się bałagan zrobi i że na karmieniu butlą itp nie będzie o diecie matki karmiącej a o czym rozmawiać na temat wszystko o karmieniu piersią jak nie o diecie

Zobaczymy co Ewcia na to
ale tych tematów się sporo robi i ciężko to ogarnąć
 
ja też myślę, że powoli to niektóre wątki do archiwum można przerzucić, bo teraz to się nowe wątki przydadzą.. nikt już chyba nie zagląda na tematy:
- Jakie imię dla dziecka ?
- Magiczne Święta!
- Modne i zadbane stycznióweczki :)
- Pracować....czy nie pracować w ciąży???
- Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?
- Jak powiedziałyście o ciąży?
 
a ja proponuję założyć nowy wątek PRZEPISY KULINARNE DLA KARMIĄCEJ MAMY żeby to był wątek tylko i wyłącznie z przepisami kulinarnymi na gotowane rzeczy. Jak wiemy nie latwo jest coś smacznnego ugotować....Nie chciałabym żeby to było w wątku dieta mamy karmiącej bo tam jest ogolnie o tym co można jeść a czego nie a tutaj byłyby przepisy. Taka jest moja propozycja :)
 
reklama
Do góry