reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Nie mam usg tylko sluchanie serduszka ;) takim fajnym sprzętem, beda to robic teraz za każdej wizycie. Usg dopiero 11.03 no chyba ze ze względu na spadek wagi wysla mnie wcześniej.
 
reklama
Luxi-super ze na nowym
Renata, znam sytuacje gdzie dziewxzyna dowiedziala się w 5 miesiacu jak zaczęły się porzadne ruchy
Ha jutro wizyte mam, beda sprawdzac serduszko...śniło mi się ze serdiszko nie biło....bize dlaczego mam takie sny


sny to tylko sny ja myślę że gdzieś tam działa jakaś nasza podświadomość kobieta w ciąży ma wiele obaw i przede wszystkim jest to strach i obawa o zdrowie dzidziusia ...pozdrawiam:happy:
 
Jestem po wizycie-serduszka nie bylo słychać....kazala przyjsc za tydzień bo prawdopodobnie jeszcze za wcześnie (teoretycznie do ukonczenia 16tc mozr nie byc słychać) nie ukrywam ze jestrm zalamana
 
Jestem po wizycie-serduszka nie bylo słychać....kazala przyjsc za tydzień bo prawdopodobnie jeszcze za wcześnie (teoretycznie do ukonczenia 16tc mozr nie byc słychać) nie ukrywam ze jestrm zalamana

Nie stresuj sie niepotrzebnie.. za wcześnie jest, za tydzień uslyszysz bicie!
 
reklama
Do góry