reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
w pierwszej ciazy miałam plamienia, było ok z szyjką ale nie było sexu - przez plamienia, w drugiej ciąży nie było plamień był sex i szyjka skróciła sie w błyskawicznym tempie bez ostrzeżeń i poroniłam, jeden lekarz mówi ze założy szef drugi ze będziemy obserwować. Wolała bym bez szwu bo wiadome narkoza, powikłania itd. Zakładam bez sexu bo sie porostu nie odważę nawet jak by wolno było.
hajmal wierz mi nie potrzeba sexu by szyjka się skracała przeleżałam 7miesięcy i 20dni wstająć raz na dwa tygodnie na badania i lekarza z 2,5cm w ciągu 2dni zrobiła się 1,5cm wstając tylko siku i kąpać się nawet zęby myłam w łóżkuja nie współżyłam od dnia gdy dowiedziałam się o ciąży
 
gratulacje pięknie !!!!

tanika powiedz mi czy jak miałaś ten szew to mogłas normalnie funkcjonować tj gotować, sprzątać jeździć samochodem, oczywiście w umiarze, wolno, ale robić. Bo mnie to przeraża bardzo ze bedę wegetować.
Ja nie miałam szwu zbyt duże ryzyko tylko leżenie i garśc tabsów plus clexane w zastrzykach
 
mimo to próbuje, nie ratuje mnie nic czy teraz czy za rok. co ma być to będzie, ide działać jak staruszek wreszcie wyjdzie z łazienki :)

Ja tez chce dla synka bo strasznie przeżywa że jest sam
 
reklama
Do góry