reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

To może i ja się rozgoszczę na czerwców kach? Od grudniówek jakoś ciężko mi było przystąpić do kolejnych staraczek , bo każdy miesiąc kończył sią tak samo @:-( Nazywam się Emilia , w lipcu stuknie mi 31 latek, jestem mamą 2-ki dzieci i od roku walczymy z mężem o 3 dzidziusia. Mieszkam w okolicach Wrocka.

Aniołek, Karotka- Witajcie :)

Trzymam kciki za Nas wszystkie. Może to będzie dla nas szczęśliwy miesiąc.
 
reklama
Cześć Emalia82. Ja 17 czerwca skończę 31 lat. I jestem z Wrocławia:-)!!! Obecnie mieszkam w UK ale właśnie przymierzamy się do powrotu na wiosnę ( mam nadzieje, że na poród w marcu;-)). Budujemy domek w okolicach Milicza, bo już dosyć mam zgiełku wielkiego miasta.

No to kochane ten miesiąc należy do nas:-). W końcu musi się udać! Jak nigdy, tym razem będę się cieszyć jak dostanę@ za dwa tygodnie, bo potem to już tylko pozostaje się starać;-)
 
Ostatnia edycja:
Żabeczko- ja mieszkałam 16 lat we Wrocku (Nowy Dwór i Gaj), a teraz mieszkam koło Trzebnicy ( po drodze na Milicz). W Miliczu mamy ciotke :) Fajnie że jesteśmy krajankami i rówieśniczkami. Będziem,y się wspierać :)

Czerwiec jest NASZ!!!!!!!!!! :-D
 
emalia słoneczko witaj!! :-) Baaardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie..Super,że do nas dołączyłaś. Miałam o coś zapytać,ale zobaczyłam suwaczek,więc nie pytam...przykro mi bardzo...ale wierzę,że teraz będzie ok ;-)
Póki co,ja tu chyba najmłodsza jestem.:-D Ale to dobrze. Zaraz pewnie dołączą inne staraczki czerwcowe,więc poczekamy.A potem-taki pomysł mam,ale to do rozważenia-zrobimy listę.:-) Kurczę,nakręcona jakaś jestem,nie wiem czemu... Wczoraj przytulanki były,więc dzisiaj też coś podziałamy. Aczkolwiek ciężko mi cokolwiek planować,skoro mam tak nieregularne cykle i nie wiadomo kiedy jest owu,a lekarz sam mi powiedział,że w takim układzie mogę zajść w ciążę w każdej chwili....:sorry:
 
tygryseczek w sumie,to ja urodziny mam 14.06,więc póki co,mam jeszcze 24 lata :-D:-D Ale piszę już na zapas.W takim razie super,że rówieśniczki jesteśmy.:-)
 
No proszę, ale się złożyło z tymi urodzinami!
Emalia ja mam babcię na Nowym Dworze we Wrocku. A Zawonia też wiem gdzie jest:-).
Karotka lista to dobry pomysł. Popieram! U Ciebie przytulanko pewnie co drugi dzień musi być skoro nie wiesz kiedy owu. A prowadzisz jakieś obserwacje cyklu?
Ja dzisiaj mam dzień bez jedzenia, tylko piję. Tak dla oczyszczenia organizmu. Zaraz idę na spacer z dzieckiem i małe zakupy. Jak wrócę to się odezwę.
A co organizujecie na Dzień Dziecka dla swoich pociech? My chyba do ZOO pojedziemy do Londynu. Jak angielska pogoda pozwoli.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobietki :-D Widzę już kolejny wątek, kolejny miesiąc....
Ja na forum jestem od marca i tak wędruje z miesiąca na miesiąc coraz dalej... Widzę, że nicki się powtarzają, chociaż jest ich coraz mniej (na szczęście, bo to znaczy, że dwóch kresek coraz więcej).

Mam nadzieję, że czerwiec będzie szczęśliwy :tak:
Ja pewnie na stałe dołączę jak @ się dokula...
Tymczasem o mnie... teraz leci 4 cykl starań...
Ja jestem z Wielkopolski, w kwietniu stuknęło mi 29lat i to ma być mój pierwszy bobas...
 
reklama
żabucha wiesz,jestem zarejestrowana na ovufriend.. miałam mierzyć tempkę,ale jakoś mi nie wyszło.. może powinnam się w końcu zmobilizować? Pytałam tego mojego niemieckiego gina,ale on tylko machnął ręką na takie rzeczy...:sorry:
Co do dnia dziecka..moja w sumie jeszcze do końca nie kojarzy,że to jej święto,ale myślałam po prostu o jakimś upominku i wyjściu do McDonalda. Ja wiem,że to niezdrowe,ale ona tak to lubi,a raz na jakiś czas nie zaszkodzi.
 
Do góry