reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Hej dziewczyny,

Ja siedze sobie u rodzicow i nadal mam problemy z netem. Ta wiadomosc mam wrazenie ze pisze juz rok ! :banghead:
Mam do Was pytanko, wiem mniej wiecej juz co wziac dla siebie do szpitala, ale ile tego? Tzn np ile kupic tych wkladek laktacyjnych, podkladow, majteczek siateczkowych itd?
To niby takie nic a jednak jak doszlo co do czego to nie mam pojecia ile tego zamowic.
Brak netu to jednak jak bez reki ....


Emalia, ale ten czas leci.... II trymestr :) kciuki za usg genetyczne!

Kasieczek, ale sie meczysz biedna...Moja mama miala podobnie w ciazy z moim bratem....:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Avensis - moje mleko wygląda jak najzwyklejsze sklepowe mleko. Z racji mojego zapalenia piersi trafiłam na IP, dodatkowo moje pomasakrowane brodawki okazało sie ze maja zakazenie bakteryjne, jade na 2 antybiotykach. No i na IP laktacyjna ściągała mi pokarm i mówiła ze jest dobry że śmietanka się oddziela. nie wiem czy to wyznacznik jest ale tak powiedziała! MOja tez dokarmiana enfamilem!

a to moja dzisiejsza Myszorinka, pozdrawia niedzielnie ciocie!

Myszorinka niedzielnie.jpg
 

Załączniki

  • Myszorinka niedzielnie.jpg
    Myszorinka niedzielnie.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 38
Kasia ale cudna Madziula :* nic tylko całować :) i poznaje leżaczek :)
Emalia gratulacje drugiego trymestru! Ale czas pędzi...

A my już 5 miesięcy mamy i oczywiście wszystkie ciotki pozdrawiamy :D
 

Załączniki

  • 1394995362303.jpg
    1394995362303.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 31
Dziewczyny sliczne dzieciaki :-)
to i ja sie pochwale
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 35
Nanncy to jest bardzo ciezko powiedzieć bo mi podkładów brakło juz na następny dzien a majtek zostało. W razie czego mąż ci dokupi w aptece. Ja miałam jedna paczkę wszystkiego. Pieluch miałam 20 i pod koniec brakło.

Cudne te Wasze dzieciatka. Matko jak ten czas leci! Dopiero co sie tu spotkałyśmy a teraz kazda z dzieckiem na rekach albo w brzuszku :)

A to moja Neliś ImageUploadedByForum BabyBoom1395065990.929491.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1395066059.557759.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1395066087.926013.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395065990.929491.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395065990.929491.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 37
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395066059.557759.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395066059.557759.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 36
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395066087.926013.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395066087.926013.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 29
Hej, wszystkie dzieciaczki takie slodziaki buziaczki dla was dla ciezarowek duzo zdrowka boziu ale czas polecial a tak myslalam ktora juz urodzila a tu juz tyle dzieciaczkow moja Zuzia juz 4 miesiące jutro was odwiedze:) buziaczki
 
jejku ale śliczności te Wasze dzieciaczki! aż nie mogę się doczekać kiedy i ja będę mogła wstawić zdjęcia naszej Córci.

własnie pomyślałam to co annie też mam wrażenie, że dopiero co tu zawitałam pierwszy raz, dopiero co Was poznałam, razem się wspierałyśmy w staraniach a tu teraz połowa wątku z brzuszkami a druga połowa ma już swoje maleństwa po drugiej stronie brzuszka! :-)

jak już wszytskie urodzimy to musimy zrobić spotkanie w realu, co Wy na to???? ;-);-);-)
 
reklama
Witam i ja po dłuższej nieobecności. Jakoś nie miałam weny w ostatnim czasie , bo to chora, potem mąż i dzieci, a to pogrzeb, a zawsze coś.
W pon byłam na USG genetycznym. Dzieć zdrowy, ma już 8cm ( od czubka głowy do pupy), jest większy o 5 dni. Kość nosowa obecna, przezierność super, przepływy, półkule i inne narządy ok. Niestety nie chciała mi potwierdzić płci, bo nie jest pewny. Widzi "stożek" między nogami ale może z tego być jeszcze to i to.

No i pochwale się fotkami



Pozdrawiam Was kochane :*

Wszystkie dzieci takie słodkie ,że aż do schrupania :)
 
Do góry