reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Kurde dziwne to nowe forum-zaglądam codziennie a dopiero dziś mi się pojawiły posty Paulinki z soboty hmmm... jakiś taki spóźniony zapłon ma trochę :)
Paulinka to u Was żywa choinka? U nas niestety sztuczna w tym roku, ale może za rok się uda i będzie żywa :)

My w sobotę pierwszy raz od narodzin Julki wyszliśmy wieczorem :) co prawda tylko na 3 godzinki ale zawsze :) ale Julka pokazała swoją władzę i nie napiła się z butli jak nas nie było :p a tyle się mleka naściągałam... ehh ;)

Jak tam u Was dziewczyny? Akuku widziałam coś na fb że Emil chory znowu?? :( zdrówka!
 
reklama
Oj ale nam tu forum zamiera :( :(

Dziewczyny: zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Samych szczęśliwych chwil spędzonych z najbliższymi i dużo dużo uśmiechu.
 
Jak tam po świętach dziewczyny?

Akuku wszystko u Was dobrze? Dawno się nie odzywałaś, a to do Ciebie niepodobne :)

Kasiol, Paulinka jak tam dzieciaki? Zadowolone z prezentów? ;)

U nas zęby idą i dni masakryczne... aż mała zachrypła od płaczu. No ale nie daje się chwilami uspokoić :(
 
Hej;) u nas chłopcy z prezentów zadowoleni i zabawki i ciuszki i kasę dostali; ) chociaż wiadomo największą radość sprawiły zabawki; )
Biedna Julcia ale ja męczy... A smarujesz dziaselka i dajesz czapki?
 
Paulinka nie smaruję dziąsełek bo nie mam maści w domu. Czopka też na razie nie dawałam bo gorączki nie ma. I w sumie też jest tak, że są dni lepsze i gorsze. Widzę, że pomagają jej schłodzone gryzaki ale nie zawsze. Generalnie nawet nie byłam pewna czy to zęby bo nadal wszystko wygląda tak samo, nie widać jakby coś tam się przesuwały te ząbki żeby się wybić.. tylko tyle, że je "widać" od zewnętrznej strony dziąseł.

U nas też głównie ciuszki i kasa dla małej. Z zabawek dostała siostrzyczkę szczeniaczka uczniaczka i robi furorę :) mała się z nią nie rozstaje i ciągle zjada jej uszy :p od nas dostała szumiącego misia i stał się wiernym towarzyszem snu :)
 
hej hej hej
najlepszego w Nowym Roku!
Zdrówka dla Was i dzieciaczków-bo to ułatwia życie:) niech nasze dzieci rosną zdrowo!
Natuś tez myślałam o szumisiu ale mały juz chyab za duży-świetny wybór :) za to napewno kupie go dla mojego siostrzeńca /siostrzenicy:) bo siorka jest w ciąży:):):):):):) co do ząbków ja Kali nie podawałam nic-bo sie bałam-za to Felkowi daje nurofen na noc jak bardzo marudzi-a ma już 4 ząbki -dolne jedynki i górne dwójki :)więc jest małym wampirkiem:) teraz chyba idą jedynki wiec moze go boleć...
Ja juz pracuję i nie mam czasu na nic:) żeby usiąść i książkę poczytać to pewnie poczekam z pare lat:) Fel popołudniami wymaga ciągłej uwagi i zabawy, a chodzi spać ok 23 i to na siłe więc ani chwili spokoju, już swobodnie stoi i zaczyna się przemieszczać w łóżeczku i przy stoliczku interaktynym :) wiec lada moment ruszy:) zreszta już się puszcza i czeka na reakcje -po chwili spada na tyłek:)jest małym Hardcorem:)
 
Kasiol u nas szumiś był strzałem w dziesiątkę :) zdarza się, że Julka się przebudzi i jak szumiś się włączy bo wykryje płacz lub jakieś a-gugu, to mała zasypia dalej. Oczywiście nie zawsze, wszystko zależy czy obudziła się z jakiegoś powodu typu głód czy tak po prostu :)
Siostra w ciąży! Super, gratulacje! Ona ma już chyba synka, Stasia-dobrze pamiętam? Ile on już ma?
Heh Felek coraz bardziej mobilny się robi , super :) :)

U nas ok, poza tym że Julka przeziębiona. Katar jej się leje z noska ale na szczęście tylko to. Gorączki nie ma także ufff... mieliśmy dwa dni temu awarię ogrzewania w nocy no i skończyło się katarkiem.
 
reklama
hej
natka to zdrówka! nam pomagało nawilżanie, inhalacje z soli i oklepywanie, oczywiście sól morska i odciąganie-choć czytałam żeby tego nie robić w dzień tylko przed piciem i spaniem, bo odciągając produkuję sie więcej(?) ale my odciągaliśmy:) u nas po katarze zawsze przychodzi kaszel ale może to przez to że mamy w domu obciążenie astmą i alergią stąd taka reakcja ale i tak po 2 tygodniach przechodzi.Kurcze szumiś jest świetny! czytałam, zastanawiałam się... w końcu nie kupiłam
Tak moja siostra ma Stasia:) Staś ma w sierpniu 3 lata a we wrześniu pojawi sie siostra/brat:) Już nie moge doczekac się usg i poznania czy to chłopak czy dziewczynka:) odrazu pakuję zamałe ubrania i oddaję:) Teraz myśle o wózku-chcemy parasolkę-ale ta co się nam podoba droga i czy my ją wykorzystamy;/ ? Kalina używała takiej do 2 lat, jak kupimy to właśnie jakoś na wiosnę czyli Fel będzie miał roczek .
A jak ząbki?
 
Do góry