reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Alenka :)
 

Załączniki

  • 1455473810941.jpg
    1455473810941.jpg
    78,3 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Akuku fajnie, że się odezwałaś :) dziwne, że to bb Ci nie działa-może zaktualizuj przeglądarkę ? Chyba, że z aplikacji bb korzystasz to może aplikację da się zaktualizować-nie wiem... ja korzystam przez przeglądarkę i na początku miałam problem z zalogowaniem się (tzn zaraz po zmianie forum) ale teraz już luzik.

No proszę, Ala już dwa ząbki :) to ładnie! U nas idą cztery, ale jeszcze nie wyszły ale dwa już są tuż tuż, dziąsełko bielutkie i wygląda że lada dzień się przebiją. Julka marudna przez to ale damy radę :)

Też zabrałam się za ćwiczenia:) 4 dni za mną. Jak Ci idzie? U mnie pierwsze 2 dni to była masakra, ruszyć się z bólu nie mogłam :p

Zdrówka dla Emilka! Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie ok...

Śliczna Alusia! Ależ ona urosła :)
 
Natka Ali ida 1, 2 i 3 u gory i 1 i 2 na dole.. jedynka jefna jest druga juz prawie. Reszta blisko. 10 zębów na raz plus skok ..bodko :p

Juz normalnie sie loguje.. ja rzadko probowalam wiec pewnie tez tu jest tego efekt..alr juz jestem zalogowana przez aplikacje i mi sie przypomnienia pokazuja :D

Co do cwiczen to zaczelam w styczniu..ale prxrrwala i od ponad 2 tyg cwicze regularnie. Staram sie ok 50-60minut dziennie.. jeden dzien w tyg przerwy.
Staram sie trzymac diete.
2, 5 kg za mna jeszcze duzo przede mna :p

Alenka jjest cudowna i tak urosla choc jak na prawie pol roczku to drobna nadal bo dopiero wyszlismy z ciuchow 0-3 :p
Ostatni niecaly miesiac trmu wazyla 6.05 i miala 65cm
 
Wow akuku 50 minut dziennie! Szacun :) ;) ja ćwiczę 30 min plus z 5 rozgrzewki i w weekend daję sobie luz. Ale ja ćwiczę żeby trochę sflaczałe mięśnie odbudować a nie dla zgubienia wagi bo i tak ważę mniej niż przed ciążą. Super, że u Ciebie już 2,5 kg do przodu! Oby tak dalej :)

To macie wesoło jak tyle zębów na raz ;) ja myślałam że to musi iść po kolei, że najpierw będą jedynki, potem 2 itd :p bo na samym początku wydawało mi się, że dwie dwójki też małej idą ale potem pomyślałam że chyba nie bo przecież najpierw jedynki :p a teraz to nie wiem już nic hihi ;)

My też dopiero wychodzimy z tych ciuszków 0-3 choć jeszcze zależy jaka firma bo niektóre jeszcze całkiem dobre, a inne już z lekka przymaławe ;) w zeszłym tyg byliśmy się zważyć i zmierzyć i Julka mniejsza niż Wasza Alusia bo ma 63,5 cm, ale za to mały ciężarek z niej jest bo już 7,5 kg :p
 
Oo to tez drobinka.
Ja niebjestem pewna dlugosci bo tu polozna mierzyla mi ale i kol corcie ktora sporo wieksA a niby tylko 2 cm roznicy :p


No ja mam sporo kg do zgubienia wiec te 2 kg to wierzcholek gory lodowej.
 
hehe akuku zawsze sama możesz sprawdzić "mniej więcej" zwykłą miarą krawiecką jak nie do końca wierzysz położnej :p ja w sumie też do końca pewności nie mam ile mała ma dokładnie bo 3 tyg wcześniej inna pielęgniarka ją mierzyła i zmierzyła 64 cm, a ta teraz 63,5 :p choć to malutka różnica ale mimo wszystko dziwne by było jakby nagle Julka zmalała hihi ;)
 
Hehe zasugerowałam się, że napisałaś wcześniej że położna i dlatego też tak napisałam :) a w sumie sam wzrost to chyba nie ma aż takiego znaczenia :) grunt że na wadze dziecko prawidłowo przybiera.
 
reklama
Cześć cześć.

Akuku dziękuję [emoji8]

U mnie ok. Zakładanie peesara się przekłada bo lekarz był na L4 w piątek wizyta. W poniedziałek połowkowe...

Czuje się dobrze. Czasami macica się stawia ale nie na długo. Ruchy czuje juz z jakieś dwa tyg. Takie bulgotanie smyranie przesuwanie.

Mam nadzieje ze w piątek poznam płeć drugiego szkraba no i ze dziewczynka nie zamieniła się w chłopca [emoji3]


f2w3kw7ihyqz70ec.png
 
Do góry