reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Któraś ma ochotę na sernik wiedeński? Właśnie piekę, z prawdziwą wanilią :D

Po kilku godzinach na nogach moje kolana dały o sobie znać. Nie ma to jak gorączka i spuchnięcie stawów. (Jest to jedna z tych sytuacji w których zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest zachodzenie w ciąże.) Drugim rodzajem sytuacji jest kiedy zapomne wziąść tabletki na nadciśnienie i moje tętno mi pod 160 podchodzi po zapięciu guzików od bluzki ><

Podiatra stwierdziła zapalenie rozcięgna podeszwowego (ostrogę piętową) w obu stopach więc teraz dużo ćwiczeń i miejmy nadzieję że uniknę operacji.

Mam 33 lata i problemy 60cio latki.
 
reklama
Sojna ja jestem dwa lata po slubie i dalej sie myle z nazwiskiem :-)
Tak udalo mi sie w 6 cyklu to 7 tydzien
Sporo starych zaszlo... ankaka, ewix, giska teraz czas na Ciebie!! :-)
 
Aniay podac ci adres :-) wyślij kawalek
A powiedz mi jak u Ciebie z waga? Bo mojej cioci wmawiaja ze ostrogi ( czy jak to mowia jej dzieci ostrygi) to wina nadwagi
 
Sojna ja jestem dla lata po slubie i dalej sie myle z nazwiskiem :-)
Tak udalo mi sie w 6 cyklu to 7 tydzien
Sporo starych zaszlo... ankaka, ewix, giska teraz czas na Ciebie!! :-)
O jeeeej to gratulację przeogromne!!! xxxxx Zazdroszczę baaaardzo...
No może się kiedyś doczekam... :p
 
Marzycielka jeszcze raz gratuluje

Sojna doczekasz sie i ty. To.twoja babcia mowila ze zajdziesz po slubie tak? Dobrze pamietam
 
Wiec babci trzeba sluchac :-)
A ciebie chyba wywolalalam bo wczoraj o ciebie pytalam tylko.zapomnialam nicku czarna mi przypomniala :-)
 
reklama
Do góry