reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Dziękuję ;)

aniay a ja dziś upiekłam mój pierwszy tort na 50tkę taty :D

Gratuluję, pieczenie tortów nie jest łatwe, a znaleźć przepis na biszkopt który nie siądzie i wykonać go to już wogóle trudno.

Aniay podac ci adres :-) wyślij kawalek
A powiedz mi jak u Ciebie z waga? Bo mojej cioci wmawiaja ze ostrogi ( czy jak to mowia jej dzieci ostrygi) to wina nadwagi

Dawaj adres XD tylko nie obiecuje w jakim stanie dojdzie

http://www.mytaste.pl/click/index/4168752/kraina-tysiaca-smakow.blogspot.com

ooo ten piekę tylko z mniejszą ilością jajek.

W tej chwili klasyfikuje się już chyba jako otyła ale od lat miałam nadwagę. Pięty (Jak również kolana) pogorszyły mi się przez to napewno, ale powiedziała mi dzisiaj kobitka że przykurcze podkolanowe, buty które się nosi i genetyka też gra dużą rolę.
Doskonale wiem że spadek wagi by mi pomógł ale nie daje rady. Za to bardzo pomagają mi wkładki do butów (kupiłam za prawie 300 zł w medycznym sklepie ale było warto) no i teraz mam ćwiczenia które miejmy nadzieje pomogą trochę.
 
Aniay zlize kartonu :-)

No wlasnie ciocia tez kupuje jakies wkladki i przedewszystkim skórzane buty. U niej nadwaga spora do tego stojaca praca od zawsze i pewnie to wszystko robi swoje
 
Witam :)

Mam pytanie do dziewczyn, które mierzą temp. czy ma znaczenie czy mierzy się temp pod językiem czy między nogami :p czy nie ma to znaczenia, a liczą się skoki temperatury? :D
 
A ja na jakiejś stronie dziś czytalam że tu albo tu można mierzyć, ale jak wzięłam drugi termometr to wyszło 36,7 pod językiem. A na dole drugi dzień z rzędu 37,2. I dlatego zastanawiałam się czy to różnica spowodowana innym termometrem czy miejscem, ale raczej to drugie.
Zresztą dobra, bede mierzyć jak mierzylam żeby się już nie pogubić w tym :p
 
A ja na jakiejś stronie dziś czytalam że tu albo tu można mierzyć, ale jak wzięłam drugi termometr to wyszło 36,7 pod językiem. A na dole drugi dzień z rzędu 37,2. I dlatego zastanawiałam się czy to różnica spowodowana innym termometrem czy miejscem, ale raczej to drugie.
Zresztą dobra, bede mierzyć jak mierzylam żeby się już nie pogubić w tym :p
ja zawsze mierzylam miedzy nogami, nigdy w ustach
 
Witam :)

Mam pytanie do dziewczyn, które mierzą temp. czy ma znaczenie czy mierzy się temp pod językiem czy między nogami :p czy nie ma to znaczenia, a liczą się skoki temperatury? :D

wazne zeby mierzyc jednym termometrem w jedym miejsc i o jednej porze. (Niektore zrodla mowia ze po 3 godzinach snu, niektore mowia ze wystarczy jedna) tylko wtedy pomiary sa miarodajne. W ciagu dnia temperatura ciala wacha sie nawet o 1 stopien i jest rozna w roznych partiach ciala. (ja np od rana pod jezykiem 36.1 a wieczorem rowniez pod jezykiem 36.6 a wystarczy ze wstane godzine przed moja pobudka i juz mam temp o 0.1 w dol albo w gore) Mierze pod jezykiem i skok na owu da sie u mnie bez problemu zauwazyc.
 
reklama
Do góry