reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Wszystkim nam się musi udać :) prędzej czy później, ale się uda

U nas wiatr coś ucichl. Ale w nocy musiało bardzo wiać, bo gałęzi wszędzie polamalnych pełno i straż ciągle było słychać jak wyjeżdża.
Marzy mi się wiosna i słońce :D
 
ja właśnie też szykowałam obiad i w między czasie podczytuje o tym pregnylu bo mam go dostac w 13 dc oczywiście jeśli będzie pęcherzyk kurcze jeszcze troche i będę mądrzejsza od Pana doktorka ha ha
 
Sojba gratulacje. Wszystkiego wspanialego.

Mam wyniki bety 327. Tylko czemu test taki jasny wyszedl

Super wynik:))

witajcie dziewczyny chciałabym dołączyć do starających się jeśli można oczywiście .
Miałam być mamą na styczeń 2015 niestety w 15 tc serduszko naszego synka przestało bić . Od tamtego czasu czyli prawie 2 lata staramy cię co miesiąc bez efektu.
Teraz 29 lutego będę miała podany pregnyl i może się uda tak byśmy chcieli :)

Witaj! mam nadzieje że ten cykl będzie dla Ciebie szczęśliwy:))
 
Karola ja bardzo chętnie, zjem nawet eksperyment. W pracy głodna jestem i jem wszystko co mi pod ręce wpadnie :D

Ja dziś nie gotuję. Obiad w domu gotowy :p
 
Właśnie problem w tym, że ja nie mam przepisów, siedząc w toalecie myślę co zrobić na obiad, a później to, że tak powiem, kwestia przypadku co się znajdzie w garze :D jak zrobię i będzie zjadliwa to napisze co w niej jest :D
 
reklama
A może to taki sposób, że w toalecie rodzą się najlepsze przepisy na obiad :D
Ja uwielbiam makarony wszelkie więc z czym by nie było to bym zjadła :D
 
Do góry