reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
A próbowałyście testów ciążowych z allegro? albo słyszałyście opinie na ich temat? zbankrutuje na testach z apteki, a cena na allegro 1zł .. Nie mam silnej woli do czekania na dzień @ eh
 
Pink Eco to jest to samo co zwykły Pink. U mnie w aptece Eco kosztuje 7zl a tam niecałe 3zl
A w innej aptece niż u siebie kupiłam ostatnio zwykły Pink za 12,5 a testy owulacyjny z amil firmy chyba za 34zl bo nie mialalam czasu czekać na wysyłkę :/ aptek u nas od cholery a testy owulacyjne ciezko znaleźć :/
 
reklama
witam nowa koleżankę :biggrin2:
ja jestem zla, bo moj mial dzis dostac wyplate ze starej firmy i jest grubo po 14-tej a kasy nie ma, dzwonil do kolegi, z ktorym pracowal, ze niby jakas awaria systemu byla w firmie, ale to bylo w nocy i co w dzien jeszcze nie mogli kasy przelac do banku? jaka zla jestem wrrr
 
Do góry