reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

luska22 - LH masz jeszcze w granicach normy
http://*spam*/artykul/nieplodnosc-k...nalnych-czesc-1-hormony-przysadkowe/1873.html
A tarczyca do zbicia ...
Shbg masz za niskie bo tarczycę masz wysoką .... zbijesz tarczycę, zejdzie Shbg...
Nie denerwuj się kochana, ważne, że już wiesz co nie gra w Twoim organizmie tak jak potrzeba.
Jako dziecko bralam duzo sterydow na astme babcia miala niedoczynnosc tarczycy a mi tsh szaleje od gimnazjum bylo 5.8 potem 5.0, 4.7, 4.2, 3.8, 3.2, 2.8 2.5 2.0 1.4 ostatnio
 
reklama
Nie bo twierdzili ze to od sterydow potem rodzinna badala mi tsh spadalo i bylo ok bralam ten lek na e na katar i po nim tsh tak mi spadlo a teraz znowu uroso

O widzisz ... mój młody na sterydach, to już wiem skąd ma TSH podwyższone.
Szukaj endo ... jak dobrze pójdzie to na drugi cykl będziesz już w normie ..
 
Hej dziewczyny! Ale mialam nadzieje! Okres spoznia sie dwa dni ( a raczej mialam regularnie) zrobilam test i zobaczylam ledwo widoczna kreske, pokazalam mezowi , on tez ja dostrzegl. Niestety bylo to po 10 minutach co oznqcza wynik niewazny. Dla pewnosci poszlam dzis na bete wyszla 3.9 wiec niestety nie ma ani okresu ani ciazy. Dziwna sprawa. W grudniu mialam biochemiczne poronienie , w styczniu juz normalny cykl. Pozostaje czekac ...
 
Hej dziewczyny! Ale mialam nadzieje! Okres spoznia sie dwa dni ( a raczej mialam regularnie) zrobilam test i zobaczylam ledwo widoczna kreske, pokazalam mezowi , on tez ja dostrzegl. Niestety bylo to po 10 minutach co oznqcza wynik niewazny. Dla pewnosci poszlam dzis na bete wyszla 3.9 wiec niestety nie ma ani okresu ani ciazy. Dziwna sprawa. W grudniu mialam biochemiczne poronienie , w styczniu juz normalny cykl. Pozostaje czekac ...
Kochana jak Ci taka beta wyszla to mi sie wydaje ze to ciaza. Zrob bete za 2 dni, powinna sie podwoic. Gratulacje.
 
Izaczek, swoja droga skad pomysl ze przy takiej becie to nie ciaza. Ja robilam bete dzien po plamieniu implantacyjnym i byla wtedy 3 z hakiem.
 
reklama
Dzieki za wsparcie :) normy dla mojego labo to wyniki powyzej 5, ale troche poczytalam i mogla mi sie przesunac owulacja np. Powtorze bete , tylko nie wiem czy dwa dni czy poczekac z tydzien a za dwa dni zrobic normalny test . Z wynikiem bety chcialabym isc do lekarza wiec dobrze by bylo jakby byl juz konkretny. Z poczatku stracilam nadzieje, ale cos mi mowi , ze moze jednak :)
 
Do góry