reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Jakos dziewczyny tylko straszycie, ze po clo owulka boli, ze zastrzyk boli. Kurcze mnie nic nie boli, a zastrzyku to nawet nie poczulam, polozna zrobila mi domiesniowo a ja dzis podskornie.
 
reklama
Jakos dziewczyny tylko straszycie, ze po clo owulka boli, ze zastrzyk boli. Kurcze mnie nic nie boli, a zastrzyku to nawet nie poczulam, polozna zrobila mi domiesniowo a ja dzis podskornie.
Czyli jak widac jednak każdy inaczej odczuwa wszystko i mozna sie porównywać :) ale nie mogę sie doczekać aż będziesz testować!!
 
Czyli jak widac jednak każdy inaczej odczuwa wszystko i mozna sie porównywać :) ale nie mogę sie doczekać aż będziesz testować!!
Bertha ja sie staram nawet o tym nie myslec, bo jak sie nie uda to bedzie rozpacz straszna. Ale biore encorton, lekarka w koncu odpisal na maila i powiedziala ze dobrze zrobilam ze biore.
 
Bertha ja sie staram nawet o tym nie myslec, bo jak sie nie uda to bedzie rozpacz straszna. Ale biore encorton, lekarka w koncu odpisal na maila i powiedziala ze dobrze zrobilam ze biore.
Dobrze, to nie podsycam nadziei, bede spokojnie czekać. :)
Super, ze odpisała i ze juz możesz ze spokojem brać encorton, dobrze ze sie zdecydowałaś.
 
hej. dawno nie pisalam. ale musiałam postów nadrobić w czytaniu. co do clo to nie nie wiem skad stwierdzenie, ze boli owulacja. aha mialam pytac dziewczyn ktore biora clo czy macie jakies symptomy przyjmowania tego leku? czy ktoras miala uderzenia gorąca?
 
hej. dawno nie pisalam. ale musiałam postów nadrobić w czytaniu. co do clo to nie nie wiem skad stwierdzenie, ze boli owulacja. aha mialam pytac dziewczyn ktore biora clo czy macie jakies symptomy przyjmowania tego leku? czy ktoras miala uderzenia gorąca?
Ja nic nie mialam, ale ja to jakis kosmita chyba jestem bo nawet po narkozie czuje sie jak nowonarodzona.
 
Mnie zastrzyk nie bolal, dzis zrobilam sobie sama, bo mialam po 4 dniach zrobic nastepny i potem po 8 dniach jeszcze.
Luskacto mialas dzis iui?
Lekarz odpuscil iui ja mialam koszmarna nocke tak mordowaly mnie mdlosci a jajniki masakra jednym slowem ale slabo mi ledwo chodze skutki uboczne
 
reklama
hej. dawno nie pisalam. ale musiałam postów nadrobić w czytaniu. co do clo to nie nie wiem skad stwierdzenie, ze boli owulacja. aha mialam pytac dziewczyn ktore biora clo czy macie jakies symptomy przyjmowania tego leku? czy ktoras miala uderzenia gorąca?
Ja mam kochana
 
Do góry