reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Ahoj. Byłam u gin. Jajeczko jest. Na tą stymulację zadziałałam słabiej ale i tak bardzo dobrze ( ostatnio miałam dwa pecherzyki 27mm i 24mm a teraz mam jeden 25mm) dziś dostałam zastrzyk ovitrelle i w piatek inseminacja
 
reklama
Czesć. Co słychać ??
Ja się strasznie stresuje jutrem. bardzo bym chciała żeby się udało ale nie oszukujmy się, przy pierwszej Inseminacji rzadko kiedy sie udaje. Najcześciej przy 3-4. A znając nasze szczescie to na pewno sie nie uda:zawstydzona/y: szkoda że nie można wiedziec od razu czy wyszło a tu trzeba dwa tygodnie w niepewnosci żyć i jeszcze zeby stresów było mało to mi babcia dzisiaj zmarła
 
Waiting bardzo mi przykro z powodu babci :( zapalam [*] dla Niej.
co do insemki, prawdopodobienstwo czy to za pierwszym czy to za drugim razem jest podobne, dlatego nie ma powodow, zeby mialo Ci sie nie udac :) ja tam wierze w Ciebie :) przetrzyj nam szlaki kochana i za dwa tygodnie pokaz dwie kreseczki :)) i oczywiscie ani sie waz znikac wtedy z forum, bedziesz wspierac mnie i Demsik :)
 
Waiting,wspolczuje..odnosnie babci..przykro mi..
A jak sie miewasz?dzis wielki dzień!juź po???jak było?odpoczywasz?polał Cie coś brzuch jak na jajeczkowanie?mam nadzieje, że się wylegujesz i myślisz pozytywnie!trzymam kciuki!
Ps mam nadzieję Dziewczyny, ze mnie nie wyganiacie z forum jak już zaciążyłam...bardzo Wam kibicuje i jak tylko mogłabym w czymś pomóc, chociażby powiedzieć jak co u mnie wyglądało,jestem do Waszej dyspozycji!
Ja teraz czekam na 15tego na wizyte!już się nie mogę doczekać i jak zwykle obaw całe mnóstwo...po prostu...mam nadzieję, że Bąbelek ma się dobrze...i chyba dopiero po tej wizycie, będziemy mogli się jakoś pochwalić,bo wciąż się boję zapeszać...
Uściski i miłego weekendu!!!
 
Pewnie , że Cię nie wygonimy :-)
Ja już po. Jakoś jestem mega pozytywnie nastawiona ( a przynajmniej dzisiaj). Obyło się bez żadnych problemów. Mąż poradził sobie wzorowo w pokoju zwierzeń i jego wyniki troszkę się poprawiły bo ruch plemników z 10% podskoczyl na 14% a po odwirowaniu już w gotowym roztworze plemniki miały ruch 26% a norma jest 32% więc już jesteśmy bliziutko. Odpoczywam sobie póki co bo później lekarz kazał nam poprawić i poprzytulać się do poniedziałku ile się tylko da i w poniedziałek mam jechac na usg czy wszystko jest ok. Po zabiegu miałam lekkie plamienie i brzuch mnie bolał jajnik nawet mnie tak konkretnie dokuczał tak że nie mogłam prowadzić auta bo to lewy jajnik i za każdym razem kiedy sprzęgło naciskałam to bolało bardziej. Teraz dwa tygodnie czekania i zobaczymy co to będzie...
 
IWU nawet nie probuj uciekac :)))) Twoje wsparcie sie nam przyda :)
WAITING powiem Ci ze mam jakies mega pozytywne przeczucia zwiazane z Twoja ciaza, nie wiem ale jakos czuje pewnosc, ze Ci sie udalo :)))
 
waiting będzie następna- na na na na na ana na:-)trzymamy wszystkie kciuki:tak:a potem będzie netka, a demsik tu pozostanie:no:
iwu-słońce dbaj o siebie:tak::-D:tak:
mitaka- hop hop- jakie wspomnienia z porodówki:confused:
netko- co u Ciebie słońce:confused:bom ciekawa
ja ślęczę nad komputerem- mam teraz tyle pracy po pracy, że drugi etat wale poza etatem:angry:zrozumiane czy nie bardzo:baffled:diagnoz mam dość i kompa dość, a żeby było malło to komp mi siada a drukark juz siadła chyba na dobre:wściekła/y:miłego weekendu laseczki - stosunkowo udanego:-D
 
Cześć dziewczynki Oluś urodził się 28.09 o 12.20 siłami natury, 3450 i 55, 10 pkt. Nie odzywałam się bo trochę mnie to wszystko przerosło mały non stop na cycu i nie daje mi się ruszyć bo jak go odkładam to płacze, ale cały czas się uczymy nawzajem :)

Iwu ogromne GRATULACJE! super, że się udało, rośnijcie zdrowo :)

Waiting trzymam kciuki za insemke, mocno, mocno!
 
reklama
Gratulacje Mitaka!!!!!! dzielna jesteś babeczka!z każdym dniem będzie na pewno łatwiej! wszystkiego najlepszego, sił i zdróweczka! :)))

a Wy dziewczyny jak się miewacie?

ja trochę miałam stresu w pracy, przenieśli mnie do innego działu, więc zapoznaję się z nowościami, czuję się trochę nieswojo...ale muszę jakoś sobie dać radę...
W środę idę do lekarza na usg i podobno to juz pierwsze genetyczne,...stresa mam ogromnegooooooooo...już bym chciała być po......

miłego dzionka!
 
Do góry