reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Nie przejmuj się u mnie było wyjątkowo wcześnie jak na pierwszą ciążę wg gina więc niebawem i Ty to poczujesz :)
Ano jakoś muszę dawać radę, fakt że nie jestem sama od początku bo mąż był 3 tygodnie po porodzie, ale w zasadzie tylko wieczorami bo całymi dniami na budowie siedział. W ciągu dnia mam kryzys i piję kawę to wtedy i ewentualny wrzask zaczyna się całkiem znośny a wręcz słodki robić bo tak to mam ochotę przez okno wyskoczyć. NASZczęście w od paru dni jakiś przewidywalny się zrobił i sam usypia nawet w dzień :shocked2: tfu tfu tfu

Dziewczynki są fajne - będzie całym waszym światem a chłopaki przyjdą później ;)
 
reklama
Mitaka super że się odezwałaś. Nono to ci sie trafił skowroneczek któremu nie w głowie spanie :tak:. Dom superrrr zazdraszczam.
To i tak świetnie sobie radzisz jak sama siedzisz. Z jednej strony bardzo nie fajnie że Twój tak jeździ. Weekendowy tatuś. Obydwoje traca i maluszek i tata. No i Tobie nie ma kto pomóc. Z drugiej strony z własnej woli tego nie robi, pieniądze z nieba nie lecą. Za cos dom trzeba postawić i pampersy kupić !! Może te delegacje nie potrwają długo.....
 
hej laseczki jestem jestem:-D:tak::-Dja czekam na kolejny okres, poprzedni miałam na imprezi andrzejkowej:eek:ja tak zawsze mam- wczasy-okres, slub-okres, impreza-okres:szok:teraz czekam na kolejny bo cyce bolą i w pt już zapewne przylezie.coś ostatnio ciężej mi na duszy jak widzę ciężarne lub male dzieci.i z pracy dwie się rozpakowały i kolejna w ciąży.eh...smutno mi jakos.miki juz w marcu 5 lat konczy i przydałoby mu sie rodzenstwo...
mitaka- szkoda ze eM tak daleko i sama sobie radzisz, ale cos za cos jak mowia.ciezko w dzisiejszych czasach byc razem i kase miec.dacie rade na pewno.domek superancki.
iwu- juz polowa a ja brzusia sie nie doczekalam!!!:-p
waiting- uda wam sie- my juz tak mocno trzymamy kciuki co miesiac, ze ostatnio odcisków dostałam:tak:usmiechnie sie niebawem do was szczescie- mocno w to wierze;)
netka- dobrze, ze mnie sciagnelas na forum')
sciskam was mocno moje dziewczyny;-)
 
Ostatnia edycja:
fajnie Demsik, że o nas nie zapomniałaś:)

Ja chyba w końcu czuję ruchy:) :)
zdjęcia brzuszka cięgle zapominamy z M pstryknąc:) jak tylko zrobimy, prześlę, a póki co moja Niunia z ostatniego usg:) macha do Was rączką na przywitanie:) a może i kciuki już trzyma na szczęście:)
 

Załączniki

  • moja niunia2a.JPG
    moja niunia2a.JPG
    10 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry