reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

cześć Dziewczyny!
ciągle Wam kibicuję i trzymam za wszystkie kciuki! wyganiajcie swoich Panów na badania, mówcie, że do tanga trzeba dwojga i już:) ja swojego wysłałam już w 6tym miesiącu starań (czerwiec 2013) i na szczęście, nie marudził (chociaż jako osoba jest bardzo charakterny i bałam się że będzie miał obiekcje;)..myślę, że dla faceta to bardzo stresujące..jakby ktoś chciał podważyć ich męskość..trzeba ich wspierać, i tłumaczyć, że to ważne abyście wy się nie faszerowały na darmo lekami, nie wydawały kasy na monitoringi cyklu itp..ale z kolei jak badania męskie wyjdą dobrze, to jego radość i duma jest nie do opisania! także powodzenia!!!

Waiting! trzymam kciuki z całych sił!

ps a u mnie ok, właśnie zaczęłam 8my miesiąc..pracuję z domu, ale chciałabym pociągnąć maksymalnie do końća tyg bo już marzę o wyluzowaniu i odpoczynku.poza tym jest ok, spaceruję w miarę możliwości (hehe to pęcherz teraz dyktuje warunki i przebyte odległości:)

pozdrowionka gorące!!!

życzę gorącego seksiku co drugi dzień !
 
reklama
Z
wszystkiego najwspanialszego kobietki:tak::tak::tak:
 
hej u nas dobrze teraz ale temat badan zaginal, az sie boje zacac zeby klotni znowu nie bylo.na dniach zaczne bo juz blisko 25 marca...
co u was?
pogoda dzis kicha, u nas pada, ale po pracy p[rzelecialam caly dom i dwie lazienki umylam od gory do dolu, a co...jak zyc to w czystym domu:tak:
buziaki dla was, a jak staranka?
netka?
waiting?
 
Demsik i co z badaniami, chłop coś przemówił w tej kwestii?

Waiting jak tam przygotowania do in vitro?

Iwu co u Ciebie?

Mitaka co tam słychać, jak sobie radzisz?

Ja czekam na @ a ta wredota znów się spóźnia, test negatywny oczywiście bo i starań w sumie nie było, ech cykle mi się rozjechały i mnie to wkurza..
 
Lipa, że przylazła:///// ale nie poddawaj się...

A u mnie..no cóż..chyba hormony szaleją, bo humor mam średni i chociaż zazwyczaj jestem uśmiechniętą optymistką to teraz byle drobiazg i ryczeeeeeeeeeeee...mam nadzieje, że to jakoś minie z czasem..

Waiting co u Cie? Chociaz przyznam, że jak podchodziłam do ivf to mnie tak stres zjadł, że też raczej z nikim nie gadałam, a i na forum przemilczałam...także..rozumiem..i mam nadzieję, że wparujesz tu z dobrymi wieściami:))))

Życze wszystkim słonca na niebie i w serduchuuuuuuuuuu
 
Nie no wiadomo bylo, ze przylezie bo staran nie bylo, tylko wkurzajace bylo, ze sie spozniala. ale juz sie konczy :)

IWU kurcze Ty juz blisko rozwiazania, niedlugo bedziesz nam tu zdjecia dzieciatka wstawiac :)
 
No to Netka do boju w tym miesiącu-wiosna przyszła może coś zakwitnie.

Iwu faktycznie teoretycznie 6 tyg i pękniesz, a w praktyce może i wcześniej :) oby nie później bo ten 9 miesiąc to katastrofa - przynajmniej dla mnie - skrzyżowanie walenia ze słoniem do potęgi n. A pisałaś już kto siedzi w brzuchu? Bo jakoś musiałam przeoczyć hmmm

Co u reszty??? Wiosenne porządki? Ach chciałoby się podłubać w ogródku :D ale jeszcze takowego nie posiadam i długo nie będę posiadać bo moja działka to będzie permanentny plac budowy a budowa to neverending story. Ja cierpię na chroniczne zmęczenie - już mnie to denerwuje dlatego z cierpliwością czekam na tą "upalną" środę :p mój znowu pojechał....ależ to już się zrobiło nudne, nawet pisanie o tym hy

Pozdrawiam wiosennie :)
 
reklama
hej kochane, dlugo nie pisalam.nie moglam sie pozbierac.moj M najpierw nie chcial badan o wogole straszne spiecia byly a teraz jakos wszystko sie uklada, troche rozmow tlumaczen itp i fakt Netka ze wizyta byla 25 marca ale musielismy przlozyc bo moj bierze juz 3 antybotyk pod rzad, wiec jedziemy 27 kwietnia.mam nadzieje ze nic nam juz planow nie pokrzyuje...
netka dzialaj bo dawno zadnej ciezaroweczki u nas nie bylo...trzymam kciuki
waiting co u ciebie
?
iwu szybkiego rozwiazania w sensie w 40tyg ale bez nadmiernego bolu;)
 
Do góry