reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

wczoraj w nocy stało się coś dziwnego, przez naszą sypialnię przeleciało niebieskie światełko a dosłownie chwilę potem rozpętała się straszna burza, nie wiem co to było, myślałam że mi się to śniło ale M też to widział

kasik współczyję, mam nadzieję, że pęcherzyk się wchłonie i anty nie będzie potrzebna
 
reklama
czesc laski wpadam na sekunde bo zaraz sie zwalniam do domku (o 15).
moja kier zadbała żebym nie miała w pracy czasu na rozmyslanie o zbiżającej sie @, nie mam chwili dla siebie:-). dziś ide wieczorkiem na piwo z siostrami m i moja siostrą (przyjechala do mnie uczyc sie do egzaminu). Napewno nie pójdę jutro na bete bo nie mam po prostu czasu. zaczekam na @ chociaż ani na nią ani na baby objawów rzadnych po prostu nic ZERO. piersi owszem coś tam czuję ale bez rewelacji.

MMMM strasznie mi przykro że przylazła.
 
Staram się myślec pozytywnie, bo inaczej się nie da. Ale akurat teraz, kiedy juz zdecydowaliśmy się na IUI, kiedy jestem bez pracy na zwolnieniu lekarskim, robię wszystko, żeby była jakaś kasa w trakcie ewentualnej ciąży, to dzieją się takie rzeczy, na które nie mam wpływu, jakby los robił nam na złośc. Chyba muszę to wszystko olac, miec gdzieś, ze podczas ciąży, nie bede miała kasy, bo w nieskończonośc nie da rady ciągnąc zwolnienia. Ryczec się chce, po prostu...
 
czesc laski wpadam na sekunde bo zaraz sie zwalniam do domku (o 15).
moja kier zadbała żebym nie miała w pracy czasu na rozmyslanie o zbiżającej sie @, nie mam chwili dla siebie:-). dziś ide wieczorkiem na piwo z siostrami m i moja siostrą (przyjechala do mnie uczyc sie do egzaminu). Napewno nie pójdę jutro na bete bo nie mam po prostu czasu. zaczekam na @ chociaż ani na nią ani na baby objawów rzadnych po prostu nic ZERO. piersi owszem coś tam czuję ale bez rewelacji.

MMMM strasznie mi przykro że przylazła.
brak objawów to też objaw :) a czy bierzesz jakiś progesteron? bo jesli tak to @ sama z siebie nie przyjdzie jeśli go nie odstawisz, może lepiej zrób betę albo chociaż test, bo może tym razem się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mama wróżka mi powiedziała, że kiedyś będziemy mieli dzidzię, a dużo z tego co mówi sie sprawdziło...
ehh tak bym chciała :(

kasik tak to już jest, jak coś się zaczyna p..... to wszystko na raz. wypłacz się, niech ujdą z ciebie emocje, to pomaga
 
Ostatnia edycja:
Jestem!
Farta miałam, bo spotkałam moją mamę na mieście i się zlitowała nad biednym dzieckiem i kupiła mi torebkę :-)
mmm, przykro mi...Ale nie wolno się poddawać!
Kasik, to Ci się porobiło...:sorry: Chyba dobrze mówisz, nie ma co oglądać się na pracę. Moja umowa w pracy kończy się jutro. Następną dostanę we wrześniu. A jeśli przez wakacje uda mi się zajść to raczej mnie nie zatrudnią, więc też będzie bieda. Ale mówię sobie z moim mężem, że jakoś damy radę, zawsze znajdzie się ktoś w rodzinie, kto pomoże!
Balbinka, oby te cycochy swędziały na dzidziola!
 
Tymonka no to przyjemności na piwku :)

Wikula- u mnie od rana słonko-jak wystawiłam pranie po 10.00 to jak wróciliśmy wyszłam na taras i suche..
ale te sukienki teraz to kupiłam jej "neutralne" bez żadnych Kitty i innych-jedan w paseczki druga w kratkę:)


dzwoniłam do pana od ogrodzenia dzis ma przyjechać na pomiar płotu:))i za 3 tyg mamy już wszystko gotowe:)


Kasik-zawsze w takich sytuacjach ręce opadają;/....
 
kahaka-dawaj fotę torebki :)
Kocham torebki... ale teraz postanowiłam oszczędzać, żebyśmy we wrześniu pojechali sobie gdzieś na last minute... W drugą podróż poślubną [żeby zapomnieć o pierwszej ;) ]
 
Dziękuję Dziewczyny za dobre słowa!!!

Nic juz na to nie poradzę. Trudno, jak skończy mi się zwolnienie, a w ciąży nadal nie bedę, to wtedy będę się martwic. A najgorsze, że zewsząd dowiaduje się o ciążach...
Buziaki dla Was!
 
reklama
Martusia- aaahahahaha-az taka zła była ta pierwsza podróż:))))))
fajnie to napisałaś :)
no to powodzenia w odkładaniu:)


Balbinka ja na zatoki dostałam antybiotyk-Augumentin...dzis biorę ostatnią dawkę-myślałam,ze mi głowę rozwali taki ból...
ale teraz jestem jak młoda bogini:)))

Kahaka- no,no ..torebka wpadła:)
już widzę jak mnie kiedyś Zuza na mieście spotka co to bedzie ;))))))))))
 
Do góry