reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej hej
Dziewczynki u mnie wsio ok tylko ja juz nie wyrabiam z wasza produkcja :-D
Wkurzylam sie tylko wczoraj bo mialam znac termin cc i co. Jakis inny gin madra glowa przylazl i pow. Ze za tydz. We wtorek mam byc we wro na sciagniecie szwu i do domu a jak dostane skurczy to mam przyjechac... kumacie 60 km mam jechac do domu i wracac . Jak mi z jaskiem szew sciagneli to chwila i skurcze sie zaczely no i albo tak bedzie i ur we wtorek albo ch...wie kiedy. Jestem wsciekla i nie chcialam wam tu zasmiecac smetami moimi.
To tyle co u mnie mam nadzieje ze jednak sciagna szew i pojdzie a jak nie nigdzie sie stamtad nie ruszam bede biegac po schodach az zdechne i zerzne meza tak ze mu jajka odpadna zeby tylko tam zostac i urodzic :-\

To ja juz nie przeszkadzam dam znac co i jak we wtorek.... :* :* :*
 
cytrynowa, no tak.. masz rację..

Jugosława, no właśnie zobaczę jak jutro, bo to od wczoraj jak poszłam na ogródek to później nawet posprzątać nie mogłam, tylko marzyłam, żeby je zamknąć ;/ Hahahahah nooo coś mi się kojarzy, że ja coś o takim śnie pisałam, ale nic z nim nie robiłam chyba :D a fajny ten ginekolog :D :D :D ? Kurcze, może nie przylezie @ do Ciebie ? Bardzo bym się cieszyła! :) a koleżanka przylazła pól godz. później.. jutro już będzie godz. spóźnienia, znam już ją dobrze ;)

jazza, no i takie Twoje podejście mi się podoba, pewnie, że bobas wie ;) i wybierze najlepszy czas :) czasem sobie myślę, że tak musi być, może, coś by się wydarzyło, wszystko ma swój czas.. to brzmi okropnie, ale chyba taka jest prawda ;//
 
missiiss: cześć kochana :) Produkcja jak się patrzy :D Faktycznie kiepsko z tym terminem :/ Bez sensu jechać tyle i wracać :/ Zwłaszcza, że to już końcówka i wiadomo, że jest ciężej :/ Dobry plan z bieganiem po schodach i mężem :D Trzymaj się i mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak sobie zaplanowałaś. Niech cię już nie denerwują!

moniusia: ginekolog sympatyczny i miły. Nigdy na niego nie patrzyłam jak na obiekt pożądania i chciałabym, żeby tak zostało :D:D:D Chciałabym, żeby @ nie przyszła, ale jakoś nie czuję tego, że miałaby nie przyjść...ostatnio tak mam, że plamienie mam wieczorem przed dniem terminu @, a od następnego dnia rozkręca się kranik. Pozostaje tylko czekać :) Co miało się zdarzyć w tym cyklu z mojej strony zdarzyło się :) Teraz czas na naturę :)
 
Jugosława, no niestety takie głupkowate sny się zdarzają ;D Dobrze mówisz :) Przecież nie czuć w ciąży czy @ przylezie czy nie przelezie, więc może, może :))) już jutro max powinnaś dostać chyba :)
 
moniusia: tak, termin jutro. Tylko wiesz @ ma całe 24h, żeby przyjść i zaskoczyć, więc muszę mieć to na uwadze :D

Kupiłam dzisiaj nasiona wiesiołka...zainteresowało mnie to, że można je jeść jako dodatek do jogurtu czy mleka, no i napar można zrobić. Ciekawe, ciekawe...Muszę wypróbować.
 
Jugosława z gardłem jak na razie jest ok. A sen miałaś bardzo fajny i przyjemny:) Mi kiedyś śnił się mój laryngolog...siedział na kasie w tesco i sprzedawał mi szczoteczkę do zębów :-D śmiać mi się chciało na wizytach hehe Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.

Dzisiaj pichcę tort dla teścia. Biszkopty i masy już zrobione.Najgorsze (czyli dekorowanie) zostawiam na wieczór albo jutro rano. Teraz zbieramy się i jedziemy do szpitala a później do moich rodziców. Miłego popołudnia pa
 
reklama
Jugosława, o tak.. a te 24h najgorsze, taka niepewność.. :) właśnie.. ja też o wiesiołku myślałam. W ogóle w tym m-cu nie miałam śluzu.. jeśli już to wodnisty taki i to prawie nic. Ale nie wiem czy koniecznie muszę to zmieniać, skoro do owulacji dochodzi?
 
Do góry