reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Hej, u mnie dziś słabo widoczny na zdjęciu cień. Nie nastawiam się, bo w cienie niezbyt wierzę, no ale zobaczymy. Jutro powtórzę test..
Coś jest na rzeczy :) pinki strumieniowe ponoć nie kłamią ❤️ trzymam mocno kciuki :)
Ja testowałam wczoraj, ok 10 dpo i biało. Jutro powtórzę. Jedziemy na urlop i chce wiedzieć co i jak ;)
 
reklama
Coś jest na rzeczy :) pinki strumieniowe ponoć nie kłamią ❤️ trzymam mocno kciuki :)
Ja testowałam wczoraj, ok 10 dpo i biało. Jutro powtórzę. Jedziemy na urlop i chce wiedzieć co i jak ;)
Udało mi się dotrzeć na betę, więc wieczorem powinno być wszystko jasne..W sumie, jak u Ciebie 10dpo to jest jeszcze szansa ❤️ i w takim razie udanego wypoczynku! Odpoczywacie w Polsce czy gdzieś za granicą?
 
Mam betę. @Harinka trzymam kciuki za Ciebie!
 

Załączniki

  • Screenshot_20220813_150209_com.huawei.browser_edit_15724226870517.jpg
    Screenshot_20220813_150209_com.huawei.browser_edit_15724226870517.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 43
Ojaaaa jak wspaniale odwiedzić ten wątek i czytać takie wieści! Gratuluje wszystkim mamuskom ❤️ Ja juz chyba skończyłam swoją przygodę z KP, a jeszcze niedawno w tym wątku pisałam ze to chyba nigdy się nie skończy 🤣
 
Ojaaaa jak wspaniale odwiedzić ten wątek i czytać takie wieści! Gratuluje wszystkim mamuskom ❤️ Ja juz chyba skończyłam swoją przygodę z KP, a jeszcze niedawno w tym wątku pisałam ze to chyba nigdy się nie skończy 🤣
O sama córka się odstawiła czy udało Wam się obustronnie powoli odstawić? Jak się czujesz?
 
reklama
O sama córka się odstawiła czy udało Wam się obustronnie powoli odstawić? Jak się czujesz?
Mleko się skończyło. W ciągu doby karmiłam tylko do snu czyli 2 razy. Dzisiaj mija 4 dzień od kiedy nie karmie do snu. 3 dni był płacz ale po 10 minutach zasypiała. Dzisiaj zasnęła w mniej niż 4 minuty. Miesiąc temu wprowadziliśmy jej przytulankę.
A ja czuje się dobrze, w ogóle nie czuje tej ciąży. Ominęły mnie mdłości wymioty itp, teraz tylko czasami brzuch ciągnie ale to zrozumiałe bo jestem z młoda 24h.
A ty? :)
 
Do góry