reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Cześć laseczki ;)

Naprawdę listę staraczkek juz malutka :0!!!! ... Możecie dopisać mnie do listy ;). Nie potrafię zrezygnować :0! Wczoraj dostałam @ kolejna proszę zapisać na 20 marca ! ... Ten cykl pełen monitoring - testy ovu i mierzenie tempki !!! ;)

Myszencjaaaaaaaa ??!!!- widzę ze ty kolejna do testowania ;)?! Co tam jak tam ?!

Pozdrawiam wszystkie ! Miłego dnia. Jeszcze zajrze ;)
 
reklama
Aschlee - kurcze, nie mogę dopatrzeć się fotki testu na wątku, trudno. Trzymam kciuki za wizytę.


Nadzieja - brawo, nie ma co rezygnowac :))



Ja ten cykl niestety muszę uznać za stracony (badania) a szkoda bo to pierwszy cykl z Ziolami :)) ciekawa jestem strasznie czy działają.... :)
 
Inis kochana specjalnie dla Ciebie :tak:;-) IMAG1412.jpg oto moj tescior:-)
 

Załączniki

  • IMAG1412.jpg
    IMAG1412.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 29
nadzieja ja ten test robilam dzien albo dwa przed terminem spodziewanej @ a zaraz po nim polecialam do lekarza:-D
Tak to tescior Quixx Duo :tak:
 
Ostatnia edycja:
Aschlee przesliczny! Kurde kochana coś przegapilam, nie jestem na bieżąco, przepraszam. I to przed terminem @ takie krechy wow!! :D gratki!! :))

I po teście bylas juz u lekarza, fajnie :) co mówił? Opowiedz mi trochę :) będę miala pelny obraz razem z dzisiejsza wizyta Twoja :)


Aaa i napisz jak Twój maz zareagował jestem strasznie ciekawa, lubię takie opowieści :)
 
inis a wic tak zaraz po zrobieniu testu poszlam do mojej gin i okazalo sie ze widac bylo pecherzyki 3 dziwilam sie ze tak wczas ale chyba owulka mi sie poprzestawiala
W kazdym razie na ten mniesiac kompletnie nie liczylam bo bara bara bylo tylko 2 razy bez zabezpieczenia i potem juz po dniach plodnych to tego nie licze...plany mialy ulec zmianie dlatego potem sie zabezpieczalismy gumkami jednak Maz stwierdzil ze nie chce czekac ale bylo juz za pozno ( tak mi sie wydawalo) i spisalam ten cykl na straty.Dziewczyny namowily mnie na zrobienie testu wczesniej zrobilam a tam dwie krechy:szok::szok::szok: takze chyba sprawdza sie to ze jak sie odpusci to bum;-)
Moj bardzo sie cieszy i juz sie nie moze doczekac dzisiejszej wizyty

Widze ze juz niedlugo masz termin testowania...trzymam za _Ciebie mocno kciuki &&&&&&&& a jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Aschlee no to się dzialo :D mam nadzieję że dziś na wizycie dowiesz się ze wszystko dobrze :))

Ja testować nie będę bo na razie mam inne priorytety; zla cytologie i kolposkopie a na początku marca szpital i dalsze badania. Trochę się obawiam bo dowiedziałam się o tym wszystkim już po ovu ale jestem praktycznie pewna, że normalnie dostanę @ - skoro przez pol roku nic się nie udało to mala szansa :p nooo i teraz od razu po @ ide na hormony, też trzeba zbadac :)


Ale szkoda gadac o tym wszystkim, powiedz lepiej jak się czujesz kochana, jakie objawy? :)
 
reklama
Do góry