reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja brałam duphaston, ale akurat na wywołanie okresu, w ciązy na początku zapisał mi luteine, a działa to podobnie, więc ma na celu podtrzymanie ciązy, zeby fasolka się dobrze zagniezdzila i rozwijała.. Olu wlasnie Magda Ci dobrze napisala, traktuj seks jak przyjemnosc a nie rob tego mechnicznie i pod wplywem emocji zwiazanych z ciaza bo tak sie na pewno nie uda.. Ja caly czas myslalam, robilam testy jak sie @ jeden dzien spozniala i nic, dopiero pozniej odpuscilam i po 2.5 roku sie w koncu udało ;-) A teraz czas tak szybko zleciał, ze 7-8 tygodni i zobacze swojego Synusia :)
Moniaaaa trzymam kciukasy &&&&&&&&&&& i przesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ bo za chwile juz nie beda mialy mocy :D
 
Pyscek ile czasu się starasz z tym lekiem? Czy masz jakieś skutki uboczne?
Madziulek20 dziękuję za dobre słowo, postaram się zmienić myślenie :) a co najważniejsze gratuluję dzidziusia :) na kiedy masz termin porodu? mój mąż bardzo chciałby synka ;) ja natomiast najpierw córeczkę ;) a dupka właśnie tak jak napisałaś zalecił mi bo ma na celu podtrzymanie ewentualnej ciąży, bo mam niedomogę lutealną.
Pozdrawiam :):)
 
najprawdopodobniej w dzień kobiet 8.03 będę miała podaną kruszynkę :-D

pyscek no ta data musi być magiczna!!!! w końcu to nie byle jaki dzień tylko Dzień Kobiet. Będziesz miała najpięknijszy prezent pod słońcem.

ps. dołączam do funklubu Twoich avatarów! uwielbiam je! co jeden to lepszy! :-D:-D:-D
 
Olu termin na koniec kwietnia, ale z racji ze bedzie cc to chce porozmawiac z ginem i wybrac termin, na pewno bedzie to wtorek albo 22 albo 15 bo wtedy gin robi cesarki, chyba ze moj Synus postanowi zobaczyc Mame wczesniej :) dowiem sie wszystkiego we wtorek :) A dupka sie nie boj, ja tez nie mialam skutków ubocznych, kiedys czytalam tylko ze moga wystapic plamienia ale u mnie ich nie bylo :)
 
reklama
Ja generalnie czuje się dobrze:)
Olapoducha ja brałam Duphaston rok przed zajściem w ciąże 2x1 a w ciąży do 20 tyg. Nie miałam żadnych skutków ubocznych a dzięki niemu okresy bardzo regularnie:) Myślę, że w zajściu w ciąże pomógł mi Duphaston i Metformina:)
 
Do góry