reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witajcie :*
Dziewczyny mam doła ... zastanawiam się ciągle nad tym, że jeżeli się teraz nie uda (tfu tfu) to drugie podejście co dalej ... ja już nie mam siły na kolejne podejścia, wogóle już nie mam siły na nic ... nie wiem czy dalej będę chciała się leczyć, czy dać temu wszystkiemu spokój ... ehhh ....

Przepraszam ale muszę się gdzieś wygadać ...
 
reklama
Madziulek20 a jakie masz wskazanie do cc?
Martuska507 Gratuluje :) widzę synka będziesz miała :) a metformina to na co jest?
Pyscek może zróbcie sobie przerwę, czytałam wypowiedzi innych kobiet na forum że odpusciły sobie po długim czasie starań, i w końcu wtedy udało im się zajść w ciąże. Może ma to związek z psychiką z takim zablokowaniem. Z drugiej strony nie znam twojej historii od początku, co masz zdiagnozowane?
 
Olu dziękuje, miałam w prawdzie przerwę w staraniach, to było jak miałam w 4 literach moich wcześniej lekarzy, którzy g.... mi pomagali ... więc zaczęłam szukać kliniki ... nie myślałam w tym momencie o staraniach, tylko o klinikach, i materiałach czytanych w necie, potem zajęłam się pracą, poświęcałam się w pracy i brałam jak się da zmian aby nie myśleć o staraniach, i nic ... Także nie wiem czy jest sens dalszego leczenia i odpuszczenia ... więc już muszę pogodzić się że nigdy nie będę mamą...
 
Pyscek nie możesz tak mówić! Ja jestem pewna, że będziesz w ciązy! Prędzyj czy później ale się doczekasz. Zobaczysz!:)
Oluchapoducha metformina jest wskazana w zespole PCO z powodu zaburzonej gospodarki insuliną. To jest lek przeciwcukrzycowy mimo, ze cukrzycy nie mam rozpoznanej ale równowaga gospodarki glukozowo-insulinowej odpowiada również za prawidłowe poziomy hormonów i owulację:)
 
martuska to ciekawe co napisałaś. Ja mam pcos a nie zalecił mi tego leku. Ja się boje cukrzycy bo mój tata ma zaawansowaną, a ja mam nadwagę więc mam skłonności :/ może zapytam lekarza na następnej wizycie.
 
Ola a wykryli u mnie wirusa hpv, az sie dziwie ze przez tyle miesiecy lekarz tego nie zauwazyl, ale nic juz nie zrobie, teraz najważniejszy jest dla mnie Synuś, jak mus to mus ;-)
Monia z takim nastawieniem nigdy sie nie odblokujesz, a psychika to najgorsze co moze byc, bo zadnymi lekami tego nie wyleczysz.. Bedziesz Mama i ja to wiem!!! ;-)
Ja dzis robilam zdjecia brzuchola i az sie zdziwilam ze w kadr sie zmiescilam :-D
 
reklama
Magda, to ja dziękuję że mnie znalazłaś na of :tak:
Karola ... co tam ... hmm .. ok w poniedziałek ten ! będę mieć transfer o 13 ;-) .. jak tam ,.. czuje się ok .. nie wiążę nadziei z tym transferem ... zakładam że znów będzie powtórka z rozrywki ...
 
Do góry