reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Witam, sama konsultacja kosztuje 350 badz 500 zł. Gipsowanie 50 zł ( bodajże za jedna nozke) my placilismy 50 zł . Szyna kosztuje 600 zł , a buty 1250 zł. Dzidziuś leczony w klinice w Poznaniu u prof. Napiontka od samego początku płaci m niej bo 350 zł ( konsultacja ) .Jezeli chodzi o wizyty to mieliśmy co tydzień.
Dziękuję. A czy faktycznie lepiej czekać te 2 tygodnie po porodzie i dopiero jechać na wizytę? Czy może to jest tak że w szpitalu już coś robią z ta nozka i wtedy 2 tygodnie i wizyta. Bo z tego co zrozumialam pani w recepcji powiedziała mi że nic się nie robi dopiero po 2 tygodniach. A na forum widzę że już w pierwszych dniach powinien być gips
 
reklama
Dziękuję. A czy faktycznie lepiej czekać te 2 tygodnie po porodzie i dopiero jechać na wizytę? Czy może to jest tak że w szpitalu już coś robią z ta nozka i wtedy 2 tygodnie i wizyta. Bo z tego co zrozumialam pani w recepcji powiedziała mi że nic się nie robi dopiero po 2 tygodniach. A na forum widzę że już w pierwszych dniach powinien być gips
My czekalismy 3 tygodnie. Lepiej jak najszybciej zacząć. Na sama wizyte długo sie czeka. Nie dawno byliśmy na wizycie i byla tam mama , która kilka dni wcześniej urodziła . U nas nic po urodzeniu nie robili . Wysłali do innego szpitala gdzie córka miała gipsowana stopę przez 3 tyg na NFZ . Później pojechaliśmy do Poznania i efekty były po pierwszej wizycie.
 
Dziękuję za odpowiedź.
Wyczytałam jeszcze że to może być połączone z innymi wadami genetycznymi m.in z porażeniem mozgowym? Ale czy jak jest 1 stopka to też jest takie ryzyko ? No bo nie potrafię zrozumieć skąd to się wzięło... jedna stopa jest zdrowa tylko z druga jest problem. Czy mam się martwić że to może być z czymś jeszcze powiazane?
 
Dziękuję za odpowiedź.
Wyczytałam jeszcze że to może być połączone z innymi wadami genetycznymi m.in z porażeniem mozgowym? Ale czy jak jest 1 stopka to też jest takie ryzyko ? No bo nie potrafię zrozumieć skąd to się wzięło... jedna stopa jest zdrowa tylko z druga jest problem. Czy mam się martwić że to może być z czymś jeszcze powiazane?
Clubfoot Support.Na tej stronie jest wszystko opisane. My mieliśmy problem z biederkiem, corka przez 1,5 m-ca musielismy nosić taka specjalna poduszke ( poduszka frejki) . O żadnych innych wadach lekarz nas nie informował. Jadąc do lekarza nawet do Poznania warto przygotować sobie jakąś liste z pytaniami. Prof Napiontek wszystko wytłumaczy. Moja pierwsza corka nie ma tej wady, natomiast z druga , lekarz powiedział , ze miala za mało miejsca w brzuszku i nie miała jak się ułożyć. Nie martwcie sie na zapas, lekarz wszystko wytlumaczy
 
Zapisałam się do tej grupy niestety ciągle czekam na przyjęcie już od paru dni. Już wiem że do napiatka się nie dostanę ale do jego kliniki I są tam jego lekarze. Tak mi powiedziała pani w recepcji. Trochę mnie przerażają te dojazdy z noworodkiem... to kilka godzin jazdy dla mnie...
 
Zapisałam się do tej grupy niestety ciągle czekam na przyjęcie już od paru dni. Już wiem że do napiatka się nie dostanę ale do jego kliniki I są tam jego lekarze. Tak mi powiedziała pani w recepcji. Trochę mnie przerażają te dojazdy z noworodkiem... to kilka godzin jazdy dla mnie...
Musi Pani powiedzieć, ze dziecko ma wadę . Nas od razu przyjęli. Dzidzia w cala podróż przespi.
 
Zapisałam się do tej grupy niestety ciągle czekam na przyjęcie już od paru dni. Już wiem że do napiatka się nie dostanę ale do jego kliniki I są tam jego lekarze. Tak mi powiedziała pani w recepcji. Trochę mnie przerażają te dojazdy z noworodkiem... to kilka godzin jazdy dla mnie...
Powiedz proszę z jakiego powodu do dr Napiatka już się nie dostaniesz, takie kolejki mają?
 
reklama
Do góry