reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej hej ostatnio malo czasu na wszystko ;D

Alicja oj nadchodzi wesola trojeczka ;D szybko ten czas leci ;) Moja Milenka tez jest bardzo absorbujaca sama nie umie zostac 30 sekund w lozeczku jak ide do wc ;/ bo od razu ryk;/ Ja nie moge chwile posiedziec przed komputerem bo od razu sie zakrada i wylacza komputer;D Agentka mala ;D

Caroline bukiet bedzie z roz bezowo-lososiowych ;D Pod kolor sukienki ;D Butki kupilam w deichmanie cieliste wiec mam komplet;) Nie bede miec welonu choc byl dylemat za to jak ksiezniczka diadem kwiaty we wlosach i kamienie svarovskiego wiec u gory bedzie sie duzo dzialo ;D Lubie troszke kicz no co poradzic ;D haha A Milcia jest zmierzla pewnie zeby bo ma katarek nie za duzy ale juz walczymy psikam woda morska nienawidzi tego ;) Oj apetyt to ma ogromny np wczoraj zjadla sn-kromka z serem 2 sn kawalek placka z owocami(bardzo kwasne) obiad marchew z groszkiem na gesto 2 ziemniaki miesa z filecika pozniej jablko,pol pomaranczy sok z wycisnieta swieza pomarancza i na koniec chlebek znowu ;D haha ma spust moje dziecie ;D Dzis bedzie jesc dwa obiadki to co wczoraj plus u tesciowej mega warzywna zupe ktora poprostu uwielbia potrafi zjesc dwie miski ;D

takaonaja nie mam pojecia czy to od witamin;/ oby sie polepszylo
 
reklama
witajcie :-)
anetka oo to pewnie pod koniec marca dowiesz się na pewno na 100% co tam u dzidzi między nóżkami jest :-) i wykrakałam te ząbki :-(
takaonaja spróbuj może odstawić najpierw mleko.. myślę że to bardziej ono jest winowajcą.. chociaż nigdy nie wiadomo.. mojej się odparza około czasu ząbkowania.. wtedy więcej się ślini, częściej kupki robi i to przez to pewnie :-(
ala u mnie góóóóra prania czeka już od dłuższego czasu... też brak czasu na wszystko :-( a jak ala idzie spać to wtedy zamiast coś robić to muszę chwilkę odpocząć albo robię obiad i tak ciągle coś..
gosia oooo pięknie się zapowiada wasz wielki dzień!:-) już nie mogę się doczekać fotek ze ślubu!!! :-)


u nas wczoraj tragiczna noc.. myślałam że może coś zjadła bo na obiad dość dużo zapiekanki warzywnej wsunęła od nas.. a dzisiaj od rana znowu płacz .. ja zaglądam do buzi i tam na dole napuchnięte dziąsełko! czyli idzie dolny ząbek :-(cały dzień na maści a na noc dostała nurofen bo nie mogła w ogóle zasnąć.. te ząbki co idą teraz to jakaś masakra :-( dlatego ja tylko na moment - idę spać bo trzeba zregenerować siły :tak:
 
Dzis po raz pierwszy od roku zostawilam swoje dziecie na 8h z dziadkami ... I z mezem wyszlismy z domu na rande wuu ...Myslalam ze bedzie mi trudniej ale nawet nie bylo zle...oczywiscie co godzina telefon wykonywalam , malolat zadowolony I my tez:)

A apropos odparzen...odstawilam witaminy na dwa dni I spokoj :/ jutro mu podam zobaczymy

Gosia kiedy big day? Bo przygotowania Jak widze pelna para!

Caroline...oj wspolczuje ja to sie tak boje tego zabkowania , bidulki
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Jakoś brak mi ostatniu czasu i zapału na wszystko, na forum BB też...
Za nami masakryczna noc, prawie nieprzespana, Maje w nocy dopadła okropna gorączka 41 stopni! po dużej dawce nurofenu powoli zaczęła spadać, bałam się jak cholera, do tego zaczął ją męczyć suchy kaszel...dziś jest lepiej,nie ma takiej dużej gorączki, troche kaszle, ale samopoczucie ma w porządku, Jutro musze się wybraćz Mają do lekarz, dziś spała do południa więc nie wyrobiłyśmy się. Ciągle coś...
Asiulek sobie tupta, fajnie się bawi sama i z siostrzyczką, ciągle uczy się czegoś nowego, ciągle coś nowego pokazuje, śmieszna jest, z nockami trochę lepiej...
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Heloł Laseczki co tu tak Cichooooooooo ? ;D

A mnie jakas pozytywna energia wziela pomimo wielkiego stresu ;p Zjadłam śniadanko o 11 mam spotkanie z fotografem by dogadac szczegoly ide z Mila i az sie boje jej zachowania ;D Ostatnio zmierzla jest pewnie zeby przeszkadzaja nie dobre ;/ Do tego obca osoba wrrrr ;)

Caroline i je ale zasuwa suwaczek pieknie coraz blizej toz to juz 4 msc;000 A jak tam Alunia caly czas juz chodzi? bo u nas kroczek lub dwa i nic ....fotki beda na pewno;p

Takaonaja big day is 1 marca haha ;D W ta sobote ;D

gonia ojej zdroweczka oby goraczka nie powrocila!


EDIT!

Z okazji tego ze moje dziecie jest zmierzle ciagle tylko krzyczy calymi dniami nieeeeee maaaaamaaaaa no chyba ze cos nie dobrego to wola beeeee ;D Ciesze sie ze juz coraz wiecej slow mowi ale te jej ciagle krzyki sa dobijajace;(
 
takaonaja i jak tam odparzenia? ustały? ;-) no i najważniejsze - jak się randka z mężusiem udała? :-):-):-)

gonia współczuję choroby córy :-:)-:)-(.. taka gorączka to dramat :-:)-(.. ja jak byłam mała to miałam drgawki od gorączki :-( dlatego mi mama zawsze powtarza że jak jest duża temperatura to najlepiej włożyć dziecko do wanny z wodą żeby je delikatnie schłodzić.. woda nie może być za zimna.. ze mną tak zawsze tata robił jak czekali na pogotowie a gorączka leciała w górę jak szalona.. i pomagało.. ewentualnie okłady letnie żeby schłodzić delikatnie i powoli ciało :-( wracajcie do zdrowia i daj znać w wolnej chwili jak się czujecie :-(

gosia o jaaaaaaa to juuuuuuż! masakra jak to zleciało! kiecka już w domku? :-) moja ala też różnie reaguje na nowe osoby.. jak to dzieci :szok: moja ala robi już ładnie kroczki chocia jak się za bardzo rozpędzi to łuuup na dupcię :-)
dogadane już macie wszystko na ślub? goście dopisali? na ile osób planujecie przyjęcie? :-) aleeee suuperrr że masz ten dzień przed sobą! zazdroszczę!!! :-) i nie stresuj się tylko!!! będzie dooobrze :-)
 
U nas niestety chorobowo...
Wczoraj o 20 byliśmy u lekarza z Mają, bo znowu dopadła ją 40-stopniowa gorączka,bałam się ją nan noc zostawić. Na szczęście osłuchowo czysta, ale dostała antybiotyk, bo kaszle, no i ta gorączka! W nocy też były przejścia, bo też miała taką wysoką temp. i właśnie ochładzliśmy ją w kompieli plus nurofen,okłady i udało się zbić, katastrofa...! mam nadzieję, że Asi nie dopadnie taka temp., ale kasłać już zaczyna.
pa...
 
Hallo...
Co za poczatek tygodnia...po rande wu , zostal nam virus! Mnie juz w sobote bralo a meza rozlozylo w niedziele...2 dniowy jakis dran( kichanie kaszel I obolale cialo ) , nam przeszlo a u mlodego zaczelo sie zabkowanie....Chyba. Bo niemam pojecia co innego jest przyczyna nieprzespanych nocek...dzis np zrobil sobie pobudke o 10:30 i padl dopiero po 3 nad ranem .... Jak to jest z tymi zabkami .. Ma kroliczkowe jedynki na dole , jedynki I dwujki na gorze...ma spuchniete dziaselka na dole ale nie czerwone , I od jakiegos czasu pluje sie bardziej
...... Ahhh!

Gosia kurcze , podziwiam za spokoj! Niezapomnij wlozyc cos nowego, starego, niebieskiego I cos porzyczonego .... Na szczescie!

Gonia , zdroweczka dla malej , bidulka mam nadzieje Szybko minie
 
gonia i jak u was zdrówko? już dobrze? daj znać koniecznie czy choroba już sobie poszła! :tak:
takaonaja a jak zdrówko u was? do nas też coś się przypałętało :-( a co do ząbków to mojej właśnie też jakieś na dole idą.. jeśli to nie trójki to pewnie czwórki (bo chyba one pierwsze wychodzą).. dramat i koszmar jednym słowem ..

gosia aaaaaaa!!! jak tam? stresiorek jest?? nie zapomnijcie o obrączkach :-):-):-) będę trzymała za was kciuki!!! wszystko już dopięte?

u nas kolejny dzień/noc nie za wesoła.. te zębolki dają jej w kość równo :-( gdyby nie nurofen to by w ogóle nie zasnęła .. dramat :-( niech już te zębolki wychodzą i będzie spokój.. wrrr..

hihi ile pączusiów już macie na koncie? pocieszcie mnie że nie tylko ja mam taki wilczy apetyt :-D
 
reklama
Przepraszasm moje dziewczyny ze was zaniedbuje;)

Caroline dzieki ze pytasz wczoraj przez stres poklocilam sie Danielem ale juz dzis ok stresuje sie bardzo. No wiesz wkurzylam sie zamowilam treske na allegro i facet nic nie wyslal i twierdzi ze nie dostal wplaty wiec oszukal chce mi sie ryczec musze jechac gdzies po to bo do fryzury potrzebne;/ tipsiorki mam pieknie juz zrobiony @ mam nadzieje ze przyjdzie w ndz choc czuje sie okresowo;/

gonia zdrowka
 
Do góry