reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

reklama
zdaje mi się, że urodziła 14 grudnia (niedziela, napisała że o 20:11, bo 13 pisała że wody jej juz odchodzą)), chyba poród SN z opisu można tak wnioskować no i dziewczynka Jessica (tak mi się cos kojarzy) - faktycznie wiecej szczegółów nie podała :-(
 
zdaje mi się, że urodziła 14 grudnia (niedziela, napisała że o 20:11, bo 13 pisała że wody jej juz odchodzą)), chyba poród SN z opisu można tak wnioskować no i dziewczynka Jessica (tak mi się cos kojarzy) - faktycznie wiecej szczegółów nie podała :-(
Kluliczek pisała do niej na forum, a ja na prywatnej wiadomości, żeby podała szczegóły. Więc jak tylko się odezwie, to uaktualnię. Wolę na razie nie wpisywać "na oko", bo potem się mogę pogubić :-)

Przy okazji - napisałam do Moniki8887 pytanie o imię Synka, bo nie mogę znaleźć. Może któraś z Was wie?
 
Melulu
podaję szczegóły jak prosiłaś-i sorki że jestem taka niezorganizowana :-)
Jessica urodziła się 14.12 o godz 20.10, rodzaj porodu-próżniociąg położniczy+ nacięcie krocza.Poród właściwy trwał 3 godz.
Malutka ważyła 2.916 i mierzyła 50 cm.
Powodzenia wszystkim oczekującym i dużo radości z pociech
Polecam gorąco Infacol-dla wszystkich niemowlaczków walczących z bólami brzuszka, kolką itp-szczęściem jest mieć dzidzię ale prawdziwe szczęście gdy zamiast płaczu widać piękne zainteresowane światem oczka:rofl2:
 
Ja miałam termin na wczoraj i nic. Jedyne co to, to że śniło mi się że wody mi odeszły...niestety to był tylko sen :( Kolejny dzień czekania.
 
dudi, mamjakty my na tym samym wózku, ja termin miałam w sobotę a tu nic się nie dzieje!!!
Podobno poród zaczynają wywoływać dopiero po 10 dniach od terminu....................ojej, żeby wcześniej się zaczęło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry