reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

reklama
Ja mam nadzieję że to będzie w tym tygodniu. W nocy minimalnie bolało mnie w dole pleców a może mi się wydawało :-(
 
Melulu
z tego co wiem
poród właściwy nie powinien się przedłużać więcej niż 1.5 godz a że mój trwał tak długo-mówię o samym parciu-i było widać główkę dziecka ale mała nie wychodziła to w końcu zawołano panią doktor i ona oszacowała że mała odchyliła główkę tak że zaczepiała czółkiem o wyjście -dlatego też mnie nacinali by jej główkę przechylić i jako że było już tak póżno to podejrzewam że to było zagrożenie życia dla dzidzi więc użyli przyssawki-aczkolwiek sama już nie wiem jak było na 100% pamiętam że doktor mówiła do położnych "ona już nie ma siły przeć" ,a ja nie miałam okazji by o to wypytać:crazy::happy: jedyne co pamiętam to jak do pokoju wpadło około 7 osób i wszyscy rzucili się w moim kierunku zarzucając zielony fartuch więc mało co widziałam a byłam pod wpływem gazu w takim stopniu że przez to też mam zaniki pamięci:-)
 
Iwi, współczuję takich przeżyć :-( Pytałam trochę dlatego, że sama jestem dzieckiem po próżnociągu, a poza tym jak sobie pomyślałam, że nawet przy malutkiej dzidzi czasem trzeba się wspomagać takimi narzędziami, a moja Młoda pewnie będzie mieć powyżej 4kg, to jakoś mi się niewyraźnie zrobiło... Ale dobrze, że wszystko się dobrze skończyło :-)
 
na jakiej liscie? ja tez chce byc na liscie :-):-) na czarnej liście? :-)
Na niebieskiej :-) A konkretnie na liście styczniówek. A właściwie to chodzi o to, żeby znaleźć się w sekcji Rozpakowane :-D

EmilkaT, o dziwo zauważyłam, że Ciebie w ogóle nie ma na styczniówkach:szok: Wpisywałaś swoje dane na wątku z terminami - jaki masz termin, na co oczekujesz itp? Jeśli nie, to napisz, a ja Cię dorzucę. :-)
 
ja jestem taka zakręcona ze ja sie wogole dziwie ze jakim cudem was tutaj znalazlam a ze zrobilam suwaczek to normlanie jestem z siebie dumna :-)
a więc ja mam termin na 19stycznia wedlug OM i cały czas utrzymujemy ze to bedzie coreczka:)
 
Melulu a mnie też dorzucisz?? :-)
my czekamy na synka- Filipka, a termin mamy na 27.01.09
(ale raczej nastąpi to dużo wcześniej :)
z góry dziękuję...:-)
 
reklama
ja jestem taka zakręcona ze ja sie wogole dziwie ze jakim cudem was tutaj znalazlam a ze zrobilam suwaczek to normlanie jestem z siebie dumna :-)
a więc ja mam termin na 19stycznia wedlug OM i cały czas utrzymujemy ze to bedzie coreczka:)
Melulu a mnie też dorzucisz?? :-)
my czekamy na synka- Filipka, a termin mamy na 27.01.09
(ale raczej nastąpi to dużo wcześniej :)
z góry dziękuję...:-)
Dziewczyny, już dodaję Was do listy - i za chwilę przeniosę te nasze posty na wątek z terminami, bo do dolegliwości mają się nijak :-)
 
Do góry