reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
A więc my po ostatniej wizycie. W sumie bez zmian, rozwarcie nadal 1,5 cm, maluda ok.3, 5 kg, przepływy ok więc podstaw do przyspieszania porodu nie ma...Jak nie urodzę to mam iść 28.01 na wywołanie, a więc czekamy:) Ginka powiedziała ze mam 3 razy dziennie się kłaść i obserwować ruchy dziecka, a i 2 razy dziennie mierzyć ciśnienie bo poprzednio miałam z tym problem.
 
Biłkabdg to mamy podobnie :) ja mam jeszcze w poniedziałek po raz drugi ktg, a jeśli dotrwam to wizyta właśnie 28 stycznia :) Ciekawe, czy wytrzymamy do tego terminu :)

lanjaa może w końcu coś się rozwinie :) może w domu ciśnienie będzie w porządku. :tak:
 
Dziewczyny melduje sie po dluzej nieobecnosci, melduje ze urodzilam dziewczynke tydzien temu prawie, 10 stycznia, niunia zdrowa 10ptk 3350gram, porod silami natury bez znieczulenia z nacieciem :/ ktore dalo mi popalic, dzis szwy zdjeli wiec jest juz lepiej, pozdrawiamy ! Porod tydzien przed czasem.
 
Dotka85 gratuluję :-) Już masz córeczkę przy sobie. Teraz będzie coraz lepiej, skoro szwy już ściągnięto.
 
reklama
Do góry