reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

my byliśmy w realu, generalnie jak za komuny - na półkach z zabawkami już mało co było...
Oczywiście wydałam tyle kasy że mam w portfelu 3 zł i musiałam zapłacić kartą kredytową bo na normalnej kasy zabrakło:szok::wściekła/y:
trochę wściekła jestem na siebie że znów obkupiłam Kacpra w multum zabawek. Od dziś dość, bo u mnie to choroba się już robi:(:zawstydzona/y::-(

Kacperku ja też chora spoko, mam uzależnienie od BB i kupowania Quintenowi zabawek;-)
 
reklama
No to pochwalcie się co ciekawego ww realu kupiłyście Ja byłam w tesco. kupiliśmy Rafciowi drewnainą kolejkę tesco.Mam nadzieję ze mu się będzie podobać.
 
My w weekend obkupiliśmy sie z prezentami, tak ze pod tym względem jest bardzo happy:happy:. Mamy prezenty nie tylko dla synka ale tez dla dzieci z rodziny. A wszystko dzieki wspomnianej promocji w realu. Dobrze, ze nie posłuchałam sie teścia, który przekonywal nas zeby spieszyć sie z kupnem prezetnów, bo im bliżej świąt to nie będzie wyboru bo wykupią. Wydaliśmy malutką fortune ale jak pomysle ile zaoszczędzilismy to odrazu mi lepiej;-).
Czas na chwalenie sie tym co kupiliśmy.
Dla syna:
LEGO DUPLO 5602 POSTERUNEK POLICJI KLOCKI JoyToys (500278638) - Aukcje internetowe Allegro
LEGO DUPLO VILLE 4687 TRAKTOR Z PRZYCZEPĄ Kraków (499029230) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE GADAJĄCY CHODZIK - JEŹDZIK (498006388) - Aukcje internetowe Allegro
DW-WADER AUTO DUŻA WYWROTKA 150kg -Kuier 12,50zł (499517635) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher Price ZEGAR mówi po polsku!!! (501230268) - Aukcje internetowe Allegro
KALKULATOR FISHER PRICE od 3 do 7 lat :-)))*AKiJ* (508149092) - Aukcje internetowe Allegro


Dla 4-latki:
GIGGLE WIGGLE Roztańczona gąsiennica MB Hasbro (497861816) - Aukcje internetowe Allegro
Fur Real Szczeniak Maltanczk w torebce+BONUS 77584 (504622983) - Aukcje internetowe Allegro

Dla 3 -latka:
GIGANT ŚMIECIARKA WADER polecam!!! (507747677) - Aukcje internetowe Allegro
wszystko to za pół ceny

Smyk
a to za 80 zeta, bo była promocja na zabawki smiki


A dla równowagi w nocy z niedzieli na poniedziałek ktos wybił nam tylną szybe w samochodzie:wściekła/y:.
 
A zapomniałam dodac, ze w sobotę pojechaliśmy zeby wybrać zabawki, aby w niedziele rano (przeczuwając co sie będzie dzialo, a działo sie działo - ludzie prawie bili sie o zabawki) tylko szybko wziąść co trzeba i w nogi. I wypatrzyliśmy taki super wypasiony zestaw lego skladajacy sie z 3 zestawow (120 zeta po upuscie) ale byla juz ostatnia sztuka, wiecv wymyśliliśmy zeby go schowac pod inne zabawki na samo dno. Jak pomyslelismy tak i zrobilismy. Wiec nastepnego dnia biegiem po zestawik min. a tu na naszych oczach babka go wygrzebuje i szcześliwa. A moj mąż (straszny choleryk) cały czerwony sie robi i prawie dym uszami mu idzie przez zęby cedzi ze jemu już wystarczy i ze juz ma dosc zakupów i idzie do domu.

Najlepsze jest to ze nasz syn jak narazie nie wykazuje specialnego zainteresowania legiem, Woli zwykle drewniane klocki. A mąż ciągle powtarza, ze w koncu dorośnie (syn, nie on sam), wiec mu sie przyda te lego.
 
a to cwaniaczki kurde z was kinga:-D mnie rowniez trafiłby szlag jakbym zobaczyla radosny usmiech na gebie baby, ktora wlasnie wynalazła moje zbunkrowane zabawki:-D. w sumie to ja nie chodze na takie wyprzedaze, choc to nie lada gratka, bo mnie zawsze nerwy biorą na to bydło sie na wszystko rzuca i na mnie tez przede wszystkim. a strasznie nie lubie takiego ataku na moja osobe:-D:-D:-D:-Doczywisce piszac bydlo mam na mysli nie takie matki jak my, kotre dla swoich dzieci poswieca sie i pchaja w regaly, ale takie mendy co to nie widza czlowieka, dra sie nad uchem - te halyna to bierę bo tanio i inne takie tam. albo wlasnie pchaja te geby tam gdzie my schowalismy łupy :-)zapier...do tych regalow ino kurz:-D
 
To sie usmiałam z tych promocji:tak: u nas zaczynaja się soldeny 1 stycznia wszystko ma być na zniżkach to dopiero będzie sie działo;-).
 
Wyprzedaże są fajne, ale te tłumy nie.Dlatego ja staram się chodzić na zakupy w godzinach dopołudniowych na tygodniu, bo jest mniej ludzi.
Kinga super udane zakupy, niezła akcja z tymi klockami! Aż mi żal, bo mój akurat od dawna lubi klocki duplo, choć nie powiem, ze mama się nimi nie bawi, bo ja też uwielbiam je układać szczególnie teraz na plycie konstrukcyjnej. Mąż twierdzi, ze te klocki to dla mnie, choć ja widzę, że synuś burzy moje "dzieła" i sam próbuje ulożyć tak samo, a jak sobie nie radzi, to mnie wzywa, więc rolę edukacyjną spełniają. Wczoraj np zrobiliśmy z synkiem salę szpitalną, choć mój syn zawzięcie twierdził, ze to sypialnia :-)
 
reklama
Ja wysłałam męża i zamiast lalki bobasa, lub innej zabawki dla dziewczynki i drobiazgów dla chłopaków około 7 roku zycia, oraz czegoś dla 2-latka dostałam 2 samochody które nadają się dla 3-5 latka :-p. Niestety T. miał pecha, bo na jego twierdzenia że nic innego nie było miałam kontr opowieśc osoby, która była tam w tym samym czasie. Oj te chłopy to sie na promocje nie nadają :-p.
 
Do góry