reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli któraś potrzebuje stanika do karmienia, to mi dziś właśnie przysłali i melduję ze mimo moich obaw co do jakości za tak niską cenę to towar naprawdę super. Gruba porządna bawełna, bez żadnych dodatków sztucznych tworzyw , dobry plastik przy zapięciu miseczki i naprawdę fajnie trzymają biust.
JAKOSC PIERWSZA Stanik poród 75D BAWEŁNA bialy (840089238) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
A teraz może jeszcze posłużyć mężom jako sex zabawka.:-p;-)
 
A ja nie wiem ni cholery jakie kupic. Widzialam taki od 3 do 5 kg zdaje sie. Moze takie.
te są właśnie new born 1, a takie od 3-6 kg to sa new born 2. i szczerze powiem że nie wiem które kupić. koleżanka mi mówiła że kupiła te 1 i użyła pół paczki i zaraz musiała kupiwac 2. sama więc już nie wiem...
 
reklama
Do góry