reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szew na szyjkę macicy szpital Karowa

Dołączył(a)
30 Maj 2021
Postów
4
Cześć Drogie Mamy bądź przyszłe mamy.
Mam do Was pytanie, odnośnie szwu zakładanego na szyjkę macicy. Jestem obecnie w 18 tc i został mi założony szew na szyjkę, czy może któraś z Was miała zakładany szew w szpitalu na Karowej? Proszę powiedzcie ile czasu po założeniu szwu musiałyście zostać w szpitalu?
P.s.
Ja bardzo źle pod względem psychicznym znoszę ten pobyt, płaczę bezprzerwy i martwię się o ciążę przez to. Nie mogę dostać narazie informacji ile jeszcze muszę tu zostać i szukam dobrych informacji...nic mi się nie dzieje od założenia szwu narazie, czuję się dobrze.
 
reklama
Do góry