reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Ja jak już bede w ciązy to raczej zdecyduje się na prywatną klinikę, we Wroc jest jedna medfemina. Moja znajome tak mi naopowiadały o tych porodach w szpitalach państwowych ze odechciało mi się miec potomka! Niestety mój partner bardzo chce dziecko....
 
reklama
Odnawiam temat. Będę mieszkała bardzo blisko szpitala na Kamieńskiego we Wrocławiu. Czy są tu jakieś kobietki, które niedawno tam rodziły? Dodam, że noszę pod sercem bliźnięta i obawa przed porodem jest jednak większa. Prywatne szpitale odpadają, jeśli komuś wpadnie do głowy mi polecić, cena takiego porodu powala na cycki :D
 
Cześć wszystkim, szukam szpitala we Wrocławiu z dobrą porodówką i ortopedą dziecięcym, czy możecie coś polecić? Ginekolog na USG dopatrzył się stopy szpotawej u naszego dzidziusia i zależy nam żeby od razu trafić w dobre ręce.
 
Cześć Kobietki :) Mam prośbę żebyście poleciły mi dobrego lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Jestem na początku 11-tego tygodnia. Jest to moja pierwsza ciąża. Mam 36 lat. Byłam już na dwóch wizytach u jednego lekarza i mam już wyznaczone badanie genetyczne (pobranie krwi i USG). Mam trochę mieszane uczucia po tych wizytach i dlatego szukam kogoś bardziej odpowiedniego.
Znalazłam w sieci dużo pozytywnych informacji o doktorze Michaliku z Jedności Narodowej. Co Wy o nim sądzicie?
 
reklama
Proszę o pomoc- ktoś zna dobrego lekarza na nfz we wroclawiu? Trafiam na samych złych, zaczynam już się zalamywać...
 
Do góry